Bu dönemde zihnimizin irdeleyen ve didikleyen kısmını geride bıraktığımızı gösteriyor. Zihinsel olarak daha kararsız bir bölgede ilerlesek de, nazik ve uzlaşmacı olacağız. Kafanızda döndürdüğünüz şeyleri dengelemek isteyeceğiz, zihnen huzur arayacağız yani. Bol bol ilişkiler üzerinde düşünebilir ve konuşabiliriz. Bir konuda karar almamız gerekirse, bocalayıp karar almakta güçlük çekebiliriz.

İletişim ve ikili ilişkilerde rahat edeceğimizi söylesem de 17 Eylül’den sonra konular sertleşmeye başlayacak. Gidişatı kontrol edin. Mars Satürn açısından dolayı 17 Eylül’e kadar bile dayanırsak fena olmaz. Bu dönem karışık bizi Merkür Terazi falan kurtarmaz açıkçası..

Bu dönem de tartışmalardan, çatışmalardan ne kadar çok kaçmak istesek de kendimizi bir o kadar içinde bulabiliriz. Özellikle ayın ikinci yarısı yaklaştıkça durum daha fazla sertleşmeye başlayacak. Güç mücadeleleri içinde olabiliriz. Etrafınızda tartışma çanları çalıyor diyebilirim. Bir şekilde kendimizi kontrol etmeyi öğrenmeliyiz. Yoksa işler kontrolden çıkabilir.

Yukarıda anlattığım konuyu siz burcunuza göre en çok hayatınızın hangi alanında yaşayacaksınız;

Koç Burcu: Eşinizle ve/veya ortağınızla ilgili konularda yaşayabileceğiniz gibi. Karşınızdaki insanın yaşadığı zorluklardan da etkileniyor olabilirsiniz.

Boğa Burcu: Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili konularda sakin kalmaya özen gösterin. Sağlık mevzularını ciddiye alın.

İkizler Burcu: Aşkta ve çocuklarınızla ilgili konularda yaşayabilirsiniz. Hobilerinizle ve yaratıcılığınızı kullandığınız işlerinizde etkin olacaktır.

Yengeç Burcu: Ailenizle ilgili ve ev içinde bu durumu daha fazla hissedebilirsiniz. Geçmiş ile ilgili konular veya gayrı menkul işlerinde yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu: İletişim, eğitim, yazmak, konuşmak, teknik ve ticari konularında yaşayabilirsiniz. Yolculuklarda dikkatli olun. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili konulara özen gösterin.

Başak Burcu: Maddi konular ve kaynaklarınızla ilgili konularda yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanmak istediğiniz konularda dikkatli karar alın.

Terazi Burcu: Gündelik hayatınızda, bedensel konular, sağlığınız ve ilişkilerinizde yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu: Kafanızı kurcalayan konular da ve çalışma hayatınızda daha sakin olmalısınız.

Yay Burcu: Hayat planlarınızda, sosyal ortamlarınızda ve geleceğe dair ümitlerinizde yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: İş hayatınız ve hayattaki rolünüzle ilgili konular, yöneticilerinizle ilgili planlarınızda yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu: Hayat felsefenizde daha aktif olabilirsiniz. Uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya, akademik konularla ilgili yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu: Borçlar, miras, bankadaki paralar, eşinizin veya ortağınızın parası yani finansal konular, hayatınızdaki krizlerin yönetimi ile ilgili yaşayabilirsiniz.

* Astrolog Sitare İnal'ı sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz *

https://www.youtube.com/c/ sitare

https://www.instagram.com/sitareastroloji

https://www.facebook.com/sitare.inal

https://twitter.com/sitareinal