Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Yengeç burcu ve yükselen Yengeç burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Yengeç burcu ve yükselen Yengeç haftalık burç yorumu

Bu hafta aile içinde hassas olduğunuz mevzular hakkında konuşabilirsiniz. Kişisel konularda daha gergin ve korumacı olacağınız koşullar var. Zihinsel olarak daha endişeli bir yapıya bürünebilirsiniz. Haftanın ilk günleri kişisel alanınızı korumak için savaşçı bir tutum içinde olabilirsiniz. Toplum önündeki yeriniz, iş hayatınız, yöneticilerinizle ilgili konularda daha aktif bir tutum içinde olabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. Hafta ortasına doğru daha baskı hissettiğiniz ve sorumluluk almanız gereken konular gündeme gelebilir. Korkularınız ortaya çıkabilir. İlişkilerinizi yönetmek zor olsa da size keyif verecek koşullar da söz konusu. Rahatlayacağınız ve gevşeyeceğiniz ilişkiler içinde olabilirsiniz. Harcamalarınız dengesizleşebilir.

Pazartesi ve Salı günleri çocuklarınızla ilgili konular gündemde olabilir. Aşk hayatınızla keyif aldığınız konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Tutkulu olduğunuz konularda daha hızlı harekete geçebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri iş hayatınız sorumluluklarınız biraz sizi yorabilir. Sağlığınızla ilgili mevzular gündeme gelebilir. İnandığınız konulara daha duygusal bakabilirsiniz. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu eşinizle veya ortağınızla ilgili hassasiyetler ortaya çıkabilir. Kendinizi gergin ve sorumluluk altında hissedebilirsiniz.