Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Boğa burcu ve yükselen Boğa burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Boğa burcu ve yükselen Boğa haftalık burç yorumu

Bu hafta zihinsel konular sizi biraz yorabilir. Kafanıza bir şey takmayın desem de hassas olduğunuz konularda endişeli süreçler yaşayabilirsiniz. Eğitim, ticari, teknik konularda hafta başında daha gürültü koparmaya yatkınken hafta ortasından sonra da kontrollü olabilirsiniz, yinede gerginliğiniz devam edebilir. Genelde sabırlı tavrınız ön planda olsa da bu dönemde yönetemediğiniz konular gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişiler sizi baskılayabilir ve inandığınız konularda sert tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum kazançlarla ilgili gelişmelere de neden olabilir. Güç mücadelelerine hazır olun, arkasından bol sorumluluk gelebilir. Harcamalara açık bir dönem. Aşkta keyifli ve hülyalı bir hafta. Bir yandan da sert süreçler. Kafalar odaklı, duygular dağınık.

Pazartesi ve Salı günleri eş veya ortaklı konular ön planda. Onların hayatındaki konulardan da etkilenebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri mali konularla uğraşabilirsiniz. Planlarınız için bütçe ayarlamakla uğraşabilirsiniz. Kriz içeren mevzuları yönetmek kolay olmayabilir. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu yorucu koşullar olabilir. Hayat içindeki koşturmanın anlamsızlığını sorgulayabilirsiniz. Sorumluluklarınız ve kendinizi yorduğunuz konuların içine saplanıp kalmayın.