Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Koç burcu ve yükselen Koç burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Koç burcu ve yükselen Koç haftalık burç yorumu

Bu hafta mücadeleci ruhunuzu yine konuşturacaksınız. Etkisi tepkisi yüksek bir hafta. Enerji saçıyorsunuz. Enerjinizi fazla yükseltirseniz kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Hele ki hafta başında iletişim içinde olduğunuz insanlara karşı tepkilerinizi kontrol etmekte güçlük çekebilirsiniz. Her şeyin hemen olmasını beklemekle birlikte zaman zaman da fazla akışa bırakma durumu olabilir. Dengesiz bir duygusal durum içinde, dışa vurumunuz da aynı dengesizlik içinde olabilir. İlişkiler konusunda kafalar karışık, duygular sarhoş. Hafta ortasından sonra konuşmalar baskı altında devam edebilir. Ticari ve teknik konularda sorumluluklar artabilir. Güç mücadeleleri, eğitsel konularda zorlanma, karar vermek zorunda bırakılma gibi konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri finansal konular ön planda, hayatınızdaki krizlerle başa çıkmak durumundasınız. Çarşamba ve Perşembe günleri daha olumlu akan enerjiler içinde olabilirsiniz yine de zihinsel süreçler o kadar da rahat akmayabilir. Olaylara inatçı ve taviz vermez şekilde yaklaşabilirsiniz. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu uğraştığınız işler artabilir. Sorumluluklar olabilir. Her şeyin en iyisini yapmaya çalışmayı bırakıp, belki biraz gevşemelisiniz.