Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında İkizler burcu ve yükselen İkizler burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

İkizler burcu ve yükselen İkizler haftalık burç yorumu

Bu hafta başında parasal konularda gerginlikler olabilir. Yetenekleriniz, en iyi yaptığınızı düşündüğünüz şeyler için savaşabilirsiniz. Hafta gürültülü başlayabilir, kaynaklarınızı korumak isteyebilirsiniz. Hafta ortasından sonra konuşmaları, yazışmaları, ticari konuları belli bir olgunluğa eriştirmeye çalışacaksınız. Yoğun ve baskı altında geçen görüşmeler olabilir. Sorumluluklarınız artabilir. İlişkileriniz kafa karıştırıcı ve hülyalı bir hal alabilir. Harcamalarınız artabilir ve sevdiğiniz insanlar için fedakarca şeyler yapabilirsiniz. İlgi duyduğunuz konulara yönelebilirsiniz. Geleceğiniz için planladığınız konularda sonuca ulaşma arzusu içinde olabilirsiniz. Toplum önünde var olduğunuz konularda ilişkilerinizi kullanabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri çalışma koşullarınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili mevzular ön planda olabilir. İlgilenmeniz gereken konulara yoğunlaşabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri eşinizle veya ortağınızla ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. Onların hayatındaki konulara sizde dahil olabilirsiniz. Bu hafta dış koşullardan daha fazla etkilenebilirsiniz. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu finansal konular gündem de. İlişkilerde hassas dengeler oluşabilir.