Astrolog Sitare İnal, 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Aslan burcu ve yükselen Aslan burcunu bekleyen gelişmeleri yorumladı.

Aslan burcu ve yükselen Aslan haftalık burç yorumu

Bu hafta ailenizle ilgili duygusal ve zihinsel süreçleri yönetmek zor olabilir. Özellikle hafta başında dilinizi tutmakta zorlanabilirsiniz. Zihninizden geçenler dilinizden boşalıyormuş gibi olabilir. Hayat akışı içindeki konuları söylemekten, zorlandığınız durumları konuşmaktan kendinizi alamayabilirsiniz. Hafta ortasından sonra iletişim içinde olduğunuz kişilerle yorgunluklar olabilir. Girdiğiniz güç mücadeleleri sizi yorabilir, koşulları yönetmek sizi zorladıkça sağlığınızı kaybedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda didinmek sizi keyifsiz kılabilir. Her şeye rağmen ilişkilerinizde olumlu bir taraf bulabilirsiniz. Kendinizi daha fedakâr hissedeceksiniz. Yapıcı ve olumlu taraflarını göreceksiniz. Harcamalar konusunda pervasız davranabilirsiniz.

Pazartesi ve Salı günleri evinizde değişiklik yapabilir ve ailevi konularla uğraşabilirsiniz. Hayatınızdaki konulara netleştirmek için kararlı davranabilirsiniz. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızda gelişmeler gündeme gelebilir. Çocuklarınızla ilgili konular daha fazla gündeminizde olabilir. Cuma öğleden sonra ve hafta sonu sizi yoran konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili çalışmalarınız olabilir.