"Şampiyon olacak" demişti... Astrolog Meral Güven'den Fenerbahçe paylaşımı: Beter olun!

Süper Lig'deki şampiyonluk yarışında Fenerbahçe'nin kupayı kaldıracağını iddia eden astrolog Meral Güven, Galatasaray'ın şampiyon olmasının ardından sarı lacivertli taraftarları hedef aldı.

"Şampiyon olacak" demişti... Astrolog Meral Güven'den Fenerbahçe paylaşımı: Beter olun!

Astrolog Meral Güven, Galatasaray'ın şampiyonluğunun ardından yaptığı Fenerbahçe paylaşımıyla olay yarattı. Fenerbahçeli taraftarların geçen yıl ölmüş çocuğuna küfür ettiğini söyleyen Güven, "Beter olun, sıra Galatasaray tarafına da gelecek" dedi.

Astrolog Meral Güven, şu paylaşımları yaptı:

"Yüce Mevlama şükürler olsun ki, hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah’a ortak koşmak neymiş gördünüz mü. Oh Rabbim, sana şükürler olsun, dualarımı kabul ettin ya, Rabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya, alın bakalım sonuca. Beter olun, öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar.

"SIRA GALATASARAY TARAFINA DA GELECEK"

Ben size gidin de beni manşet mi yapın dedim. Ben Allah'la sümme hâşa pazarlığım mı var dedim, siz kimsiniz ya? Kendi kendinize beni manşet ettiniz. Şimdi de tehdit, hakaret küfür yürüyün gidin. Allah’a ortak koşan insanlar her zaman eksikledir ve eksik kalmaya mahkumlardır yüce Mevlam ne eyler güzel eyler şükürler olsun. Rabbime âmin ölmüş çocuğuma edilen küfürlerin hesabını çok şükür sordu. Sıra mutlaka Galatasaray tarafına da gelecek. Hadi bakalım.

"ALLAH'INDAN VAZGEÇEN DİNSİZDİR"

Beni peygamber ilan etmeye çalıştınız. Siz kimsiniz, bana bir halt edeceğinizi söylediniz. Bir futbol topu için Allah'ından vazgeçenler dinsizdir. Siz bunu hak ettiniz. Ben aciz bir kul olduğumu, her şeyin en doğrusunu Allah bilir dediğimi bir kenara koydunuz. Beni ilahlaştırmaya çalıştınız. Ne oldu, ne oldu? Renginiz mi soldu? Solar, solar. Hadi yine manşet yapsanıza. Büyük okyanusta deli deli dalgalar da yüzmeye çalıştığınız sonuç, bu olmaktan öte gitmez. Sıranızı bekleyin, sıra size de gelecek. Çünkü Allah var gam yok.

"ALLAH'IN DEDİĞİ OLUR"

Ya siz benimle dalga mı geçiyorsunuz! Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim, bir kez taktir görmedim. Şimdi takdir görmeyeceğimi bile bile... Ne zannettiniz, ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Hepsi fasa fiso. Hepiniz fasa fisosunuz. Haydi bakalım, Allah'ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın. Size kardeş tavsiyesi."

"ÇOCUKLAR ÖLÜYOR"

Dünyada savaş var, çocuklar ölüyor. Bir topun peşine koşan gereksiz bir topluma hizmet vermemek adına mutluyum. Ölmüş çocuğuma küfür edecek kadar aşağılık, namusuna yürüyecek kadar karaktersiz insanlara Allah böyle bir güzel sonu nasip ettiği için yüce Mevlamıza şükrediyorum. Diliyorum ki, bunu yapmaya devam eden herkes, dilerim Allah’tan helak olsun. Amin. Gecenin son sözüydü iyi geceler."

Etiketler
Fenerbahçe Galatasaray