AKP'li başkan ve Özhaseki mikrofonu açık unuttu: Dert yanan yurttaşa 'He de geç gitsin' yanıtı

AKP'li Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç mikrofonunu açık unuttu, sorunlarını anlatan yurttaşın sözleri üzerine AKP'li Mehmet Özhaseki'ye "He de geç gitsin" dedi.

AKP'li başkan ve Özhaseki mikrofonu açık unuttu: Dert yanan yurttaşa 'He de geç gitsin' yanıtı

Kayseri Valiliği'nin ev sahipliğinde yapılan, “Turizm Değerlendirme Toplantısı”nda tepki çeken anlar kameralara yansıdı.

Valilik Toplantı salonunda, AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de yer aldı. Turizm işletmecisi olduğunu söyleyen bir kadın, “Hacılar yolu istikametinde bir hava akımı nedeniyle yol kapanıyor ve ister istemez gelen ve dönüş yapan misafirler yolu kullanamıyor ve mağdur oluyorlar. Bu da bizi üzüyor ve elimizden herhangi bir şey gelmiyor. Bununla ilgili ne yapılabilir nasıl bir çözüm üretilebilir” dedi.

AKP'Lİ BAŞKAN: "HE DE GEÇ GİTSİN"

Turizmci kadının şikayeti üzerine mikrofonunu açık unutan AKP'li Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın Özhaseki’ye söylediği sözler tepki çekti.

Büyükkılıç’ın Özhaseki’ye, “Hamdi yok dedi” dediği, Özhaseki’nin ise “Bir şey deme, bir şey deme” diye yanıt verdiği duyuldu. AKP’li Büyükkılıç bunun üzerine, “He de geç gitsin” dedi.

İşte o anlar:

Etiketler
Kayseri Mehmet Özhaseki Memduh Büyükkılıç