Özdağ programda, "Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti. Ve ardından da Türkiye'de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti. Çok hızlı bir şekilde ilan edilecekti" dedi.

Halk TV'yi kastederek "Pazartesi günü size ceza verecekler" diyen Özdağ, bunu istemediklerini ve hep Halk TV'nin yanında olduklarını ancak tek sesli bir düzen kurulmak istendiğini belirtti.

Özdağ sözlerine şöyle devam etti:

"Onun için bir parti kurduk. onun için iktidar partisine itiraz ettik. Ve oradan nimetleri terkederek, orada çok büyük güçleri terkederek biz yeni bir parti kurarak mücadeleye giriştik.

Bakın Kılıçdaroğlu saldırıya uğradı, öldürülecekti. Kesinlikle öldürülecekti. Hedefte gidip bir kişinin yumruk atması falan yoktu. Ve ardından da Türkiye'de bir iç savaş provası yapılacaktı, kaos iklimi oluşturulacaktı ve OHAL ilan edilecekti. Çok hızlı bir şekilde ilan edilecekti. Ve ardından bizler saldırırya uğradık. Sayın Ali Babacan, Sayın Davutoğlu... Bu şahıslara 'Dolandırıcı' dedi, Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Recep Tayyip Erdoğan bizlere 'Dolandırıcı' dediği zaman RTÜK onunla ilgili bir işlem yaptı mı? Veya savcılar herhangi bir işlem yaptı mı? O haberi yayınlayanlar hakkında bir işlem yapıldı mı? Yapılmadı, kesinlikle yapılmadı"

Önümüzdeki bir yılın çok sancılı geçeceğini ve değişimin de sancılı olacağını söyleyen Özdağ "Ama biz bunlara direneceğiz, milletimiz emin olsun" dedi.

"Sizi(Halk TV) susturmak istiyorlar" diyen Özdağ dünyada basın özgürlüğü ve ifade hürriyeti sıralamasında Türkiye'nin sonlarda olduğunu ifade etti.

Özdağ ayrıca erken seçim olacağına inandığını, bu seçimin de 4 Kasım'da gerçekleştirileceğini düşündüğünü belirtti.