Serinin son filminden yeni fragman: 'Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık' 10 Mayıs'ta beyazperdede

Maymunlar Cehennemi film serisinin son filmi 'Yeni Krallık'tan yeni bir fragman geldi. Geri sayımı süren film 10 Mayıs'ta izleyici ile buluşacak.

Sinema tarihini uzun soluklu ve seri halinde yayınlanan, izleyicilerin merakla beklediği Maymunlar Cehennemi film serisinin son filmi "Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık" filminde yeni fragman geldi.

Wes Ball’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, Sezar’ın saltanatının birkaç nesil sonrasında geçen ve maymunların hakim tür olduğu, insanların ise gölgelerde yaşamaya itildiği evrensel, destansı seriye yeni bir soluk getiriyor.

Yeni acımasız maymun lideri, imparatorluğunu kurarken; genç bir maymun, geçmiş hakkında bildiklerini sorgulayacağı zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk, onun hem maymunlar hem de insanların geleceğini tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak.

1968 yılından bu yana sinema tarihinin en ölümsüz serilerinden birine dönüşen ‘Maymunlar Cehennemi’nin yeni filminin senaryosunu Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison kaleme alırken başrollerini ise Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy paylaşıyor.

10 Mayıs’ta büyük bir ölüm kalım savaşının görsel efekt ve aksiyon harikası sahnelerle sinemaseverlere sunacak olan, IMAX formatında da izlenebilecek ‘Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’, serinin takipçilerine seyir zevki yüksek birkaç saat yaşatacak.

Kaynak: Gerçek Gündem

Etiketler
Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Sinema