Beylikdüzü'nde Yarıyıl Şenlikleri: Çocuklar eğlenerek öğrendi
Öğrencilerin tatile girmesinin ardından Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği “Yarıyıl Şenliği” devam ediyor. Tüm etkinliklerin ücretsiz sunulduğu şenlikler 5 Şubat’a kadar devam edecek.
![Beylikdüzü'nde Yarıyıl Şenlikleri: Çocuklar eğlenerek öğrendi](https://img.gercekgundem.com/rcman/Cw820h461q95gc/storage/files/images/2023/01/31/beylikduzunde-yariyil-senlikleri-cocuklar-eglenerek-ogrendi-LgM8.jpg)
Beylikdüzü Belediyesi’nin 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısını tamamlayan öğrenciler için hazırladığı Yarıyıl Şenliği dopdolu etkinliklerle devam ediyor.
5 ayrı merkezde devam eden şenliklerde sinema ve tiyatrodan atölye çalışmalarına tüm etkinlikler ücretsiz olarak sunuluyor.
Şenliğe karneleriyle gelen öğrencilere kitap da hediye ediliyor. 5 Şubat’a kadar devam edecek etkinliklerde çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.
ADVERTORIAL