Hürriyet yazarı Ayşe Arman, bir erkek tarafından yüzüne kezzap atılan Berfin Özek'in istediği doktora ücretsiz ameliyat olabileceğini açıkladı.

Arman'ın verdiği bilgiye göre, Sağlık Bakanlığı'nın ve Prof. Dr. Mehmet Mutaf'ın girişimiyle Acıbadem Taksim Hastanesi, Özek'in bütün tedavisini üstlenecek. 

Ayşe Arman'ın "OLEEEEEEY! MÜJDELER OLSUN! Yüzüne kezzap dökülen Berfin, istediği doktora ücretsiz ameliyat olabilecek" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Eski erkek arkadaşının yüzüne 1.5 kilo kezzap attığı Berfin Özek’in hayali gerçek oluyor. İstediği doktora ameliyat olabilecek ve tekrar hayata karışabilecek. Tüm bunlar için de para ödemesi gerekmeyecek.

Sağlık Bakanlığı’nın girişimiyle, Acıbadem Taksim Hastanesi tüm tedaviyi üstleniyor. İstediği hoca, ProfesörMehmet Mutafhoca da onu ameliyat ediyor. Tek ameliyat değil bu. Bir-bir buçuk yıllık bir süreç. 5 ameliyat olacak ve Berfin inşallah hayal ettiği gibi, insan içine karışabilmesini sağlayacak yeni bir yüze kavuşacak.

Sağlık Bakanlığı’na, hastane grubuna ve Mehmet Mutaf hocaya teşekkürü borç bilirim. Onları alkışlıyorum çabaları için, iyi niyetleri için. Berfin için hepsi el ele verdi."