Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Başak burcu ve yükselen Başak burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Başak burcu ve yükselen Başak burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Evinizle, ailenizle ilgili konular daha çok ön plana çıkabilir. Geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz konular tekrar gündeme gelebilir. İlişkileriniz veya para durumunuzla ilgili mevzularda sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Geliştirmek veya başlatmak istediğiniz konularla ilgili çok acele etmeyin. Temmuz ayının ortasında Retrolar tamamlanmış olacak nasılsa. Şuanda başlatacağınız her şeye sonradan geri dönüp bakmak, düzeltmek zorunda kalabilirsiniz.

Bunlarla birlikte; uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili çalışıyorsanız hareketlenmeler artabilir. Toplum önündeki duruşunuzla ilgili zihinsel gerginlikler yaşayabilirsiniz. Konuşmalarınıza ve yazışmalara özellikle özen göstermenizde fayda var. Hayat felsefeleriniz, inançlarınızdaki sorgulamalar ve değişiklikler sizi rahatlatabilir. Gergin olduğunuz konulara farklı bakış açılarıyla yaklaşmaya çalışın.

Eşiniz ve ortağınızla olan süreçleriniz biraz karışık olabilir. Hayal ettiğiniz şeyleri uygulamaya koymak isteyebilirsiniz. Her şeye rağmen tartışmalara açık zamanlar var. Aşk ve tutkulu olan konular size bu hafta kafa karışıklığı yaratabilir.