Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Yengeç burcu ve yükselen Yengeç burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Yengeç burcu ve yükselen Yengeç burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreçte; çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınızla ilgili sorgulamalar içinde olabilirsiniz. Uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili çalışıyorsanız değişkenlik içeren mevzular olabilir. Bu dönem, yeni konulara başlamak için pek uygun olmayabilir. Temmuz ayının ortasına kadar beklemeniz daha sağlıklı olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmenizi öneririm. Hizmet alıp verdiğiniz yerlerdeki insanlarla ilişkileriniz önem kazanabilir.

Hayatınızda sizi zorlayan konularla ilgili değişiklikler peşi sıra gelmeye başlayabilir. İlişkileriniz, parasal konular, çalışma koşullarınızla ilgili mevzularda farkındalıklarınız artabilir. Geçmişte sizi rahatsız etmeyen, kafanızın arkasına attığınız konuları çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirmek için yöntemler bulabilirsiniz. Zihinsel sorgulamalarınız çok artabilir. İlişkilerinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz.

Hayatınızdaki yönetici veya otorite figürleriyle olan ilişkiniz test edilebilir. Kendinizi sandığınız kadar iyi ifade edemiyor olabilirsiniz. Tam olarak neyin kavgasını verdiğinizi bilmediğiniz mücadelelere girmemenizi öneririm.