Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Aslan burcu ve yükselen Aslan burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Aslan burcu ve yükselen Aslan burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreçte aşkta daha maceracı ve yüksek enerjinizi ortaya koyacağınız şeylere girişebilirsiniz. Yeteneklerinizi ortaya koyacağınız, sahne isteğinizin ortaya çıkacağı bir süreç içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konularda harekete geçme isteğiniz artabilir. Bu dönem, yeni konular için uygun olmayacaktır. Belki ön çalışmaları bitirmek sizin için daha iyi olabilir. Temmuz ortasından sonra başlamak daha gerçekçi bir ilerleme sağlayacaktır.

Bunlarla birlikte; uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili çalışıyorsanız hareketlenmeler artabilir. Geçmişte kafanızı kurcalayan konular ve tekrar eden işler gündeme gelebilir. Geleceğinizi planlarken biraz keyifsiz hissedebilirsiniz kendinizi. Bu dönemde hayat felsefelerinizi ve inançlarınızı sorgulatacak konular daha fazla ön plana çıkabilir. Keyif aldığınız konuları önceliğinize koymak isteyebilirsiniz.

Eşinizin veya ortağınızın parası veya finansal konuları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi hayaller içinde hissedebilirsiniz. Ekonomik sıkıntılar sizi yorabilir. Yaşadığınız krizleri karşınızdaki insana yansıtabilirsiniz.