Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Akrep burcu ve yükselen Akrep burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Akrep burcu ve yükselen Akrep burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Hayatınızda inandığınız ve artık geçerliliği kalmayan konularla ilgili değişikliğe gitme ihtiyacınız artabilir. Bu dönemde ilişkilerle ve finansal konularla ilgili yönetmeniz gereken krizler ortaya çıkabilir. Yetenekleriniz ve kişisel kaynaklarınızı geliştirmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda dalgalanmalar olabilir. Yeni başlangıçlar için Temmuz ayının ortasından sonra koşullar daha uygun olur.

İşlerinizde; yayıncılık, medya, akademi ve yabancılarla ilgili uluslararası konular varsa yeteneklerinizi ve paranızı bu yönde kullanmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız yatırımları daha sonra tekrar revize etmeniz gerekeceğinden hızlı adım atmamanızda fayda var. Günlük hayatınızdaki koşullarınızı çok zorlanmayacağınız bir hale getirmelisiniz.

Aşkta hayaller içinde olabilirsiniz. Kafanızdaki planları hayata geçirmek için heyecanlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Verdiğiniz mücadeleler sizi zorlayabilir. Geçmişte kaldığını düşündüğünüz konular tekrar gündeme gelebilir. Çocuğunuzla ilgili mevzulara da göz kapalı atlamayın derim. Aklıselim kararlar almakta fayda var. Hobilerinizle ilgilenmek kafanızı rahatlatabilir.