Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Terazi Burcu ve Yükselen Terazi burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu hafta iletişimde olduğunuz kişilerle olan ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Konuşmalar, yazışmalar, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde yoğun gündemler olabilir. Hayat içinde inandığınız konularda değişiklikler yaşamaya başlayabilirsiniz. Farkındalıklarınızın arttığı, ilişkilerinizi ve maddi konuları sorguladığınız bir dönem. Teknik ve ticari konularda gündeminiz karışık olabilir.

Uluslararası konular, yabancılar, yayıncılık, medya veya akademik konularla ilgili çalışıyorsanız hareketlenmeler artabilir. Geçmişte kaldığını düşündüğünüz işleriniz, ilişkilerinizde geri dönüşler olabilir. Sizi sıkıntıya düşürecek iletişimlerden uzak durmanızda fayda var. Kendi hayat düzeninize geçmekte zorlanabilirsiniz. Hayatınızda hız kazanacak konularda yeni başlangıçlar yapmak çok akıllıca olmayabilir. Temmuz ayının ortası ilerlemeyi başlatmak olayları hızlandıracaktır.

Çalışma hayatınız ve iş konularınızla ilgili gelişmeler var. Tekrar mücadele alanınıza geri dönüyor olabilirsiniz. Hizmet alıp verdiğiniz yerlerle ilgili hareketlenmeler var. Üstlerinizle ani gerginlikler yaşanabilir. Sağlınıza özen göstermelisiniz.