Burak Elmas'tan gece yarısı kritik açıklama

Galatasaray Başkanı Burak Elmas seçim öncesi çıkan iddialar üzerin gece yarısı açıklama yaptı.

Burak Elmas'tan gece yarısı kritik açıklama

Galatasaray'da başkan Burak Elmas ve yönetimi genel kurulda ibrasızlık çıkınca seçim kararı almıştı. 30 Nisan'daki seçim öncesi bir iddia ortaya atıldı.

MAHKEMEYE GİTTİ Mİ

İddiaya göre Burak Elmas, idari ibrasızlığa mahkemede tedbir koydurmak için vekalet verdi. Seçimin de ileri bir tarihe ertelenme ihtimalinin ortaya çıktığı ileri sürüldü. Ancak Burak Elmas bu iddiaları kesin dille yalanladı.

GECE YARISI AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından gece yarısı açıklama yapan Elmas mesajında; "Olağan Genel Kurul'da alınan karara karşı dava açtığımız haberi tamamen gerçek dışıdır. Bu tür asılsız haberleri servis etmeyi alışkanlık haline getiren ve iktidar hırsları ile Galatasaray'da kaos yaratanların aynı otelde buluşmaları da tesadüf değildir." ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Burak Elmas "Galatasaray'ın iç siyasetini dizayn ederek ve geçmişten gelen darbeci zihniyetiniz ile bozulan çarklarınız tekrar düzelir zannetmiş olabilirsiniz ama buna hayatta olduğum sürece izin vermeyeceğim." dedi

Burak Elmas'ın bu açıklamalarının ardından, sarı-kırmızılıların mevcut başkanının seçimde aday olamayacağı, bir kez daha kesinleşmiş oldu.

Etiketler
Galatasaray Saray Seçim