Emre Belözoğlu'na Süper Lig'den talip var

Süper Lig'de yeni sezona kötü bir başlangıç yapan ve son olarak sahasında Hatayspor'a 2-0 mağlup olan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Bülent Uygun gözden çıkarıldı. Uygun'un yerine ilk aday Emre Belözoğlu!

Emre Belözoğlu'na Süper Lig'den talip var

Süper Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk 4 haftasında 3 yenilgi ve 1 beraberlik alan Çaykur Rizespor'da teknik direktör Bülent Uygun ile yollar ayrılıyor. Yannick Bolasie, Gökhan Gönül, Tyler Boyd, Alper Potuk gibi transferlerle dikkat çeken Karadeniz ekibinde alınan başarısız sonuçların ardından Bülent Uygun'la devam etmeme kararı alındı.

EMRE BELÖZOĞLU'NU İKNA TURLARI BAŞLADI

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran ve yönetim, teknik direktör arayışlarına derhal başlarken ilk aday olarak Emre Belözoğlu belirlendi. Atmacalar, Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra A Milli Futbol Takımı'yla görüşen ancak anlaşma sağlanamayan Emre Belözoğlu'nu ikna etmeye çalışıyor.

DİĞER ADAYLAR SAMET AYBABA, ÇAĞDAŞ ATAN VE TAMER TUNA

Çaykur Rizespor, Emre Belözoğlu'ndan istediği sonucu alamaması halinde, Adana Demirspor'dan ayrılan Samet Aybaba, Alanyaspor'dan ayrılan Çağdaş Atan ve son olarak Antalyaspor'u çalıştıran Tamer Tuna ile temasa geçecek.

SORUMLULUĞU KABUL ETSE DE YÖNETİME GÖNDERME YAPMIŞTI

Öte yandan Bülent Uygun, 2-0 mağlup oldukları Hatayspor maçı sonrası sorumluluğun kendisinde olduğunu belirtse de transferlerin geç yapılmasının da takımı olumsuz etkilediğini belirterek yönetime gönderme yapmıştı.

Etiketler
Süper Lig Rize Hatay Çaykur Emre Belözoğlu