Demokrat Parti bir kez daha desteğini açıkladı: Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu olursa...

DP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "Millet İttifakı'nın 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu veya masadan biri olursa, Demokrat Parti olarak sonuna kadar destekliyoruz" dedi.

Demokrat Parti bir kez daha desteğini açıkladı: Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu olursa...

Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla DP'nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun olası cumhurbaşkanı adaylığını destekleyeceğini duyurdu.

Enginyurt, "Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu veya masadan biri olursa, Demokrat Parti olarak sonuna kadar destekliyoruz. Biz sonuna kadar masadayız." dedi.

DP'li Enginyurt sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı adayı konusunda altılı masanın adayını destekleyeceğini dile getiren Enginyurt, "Biz sonuna kadar masadayız." ifadesini kullandı. Enginyurt, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı da etiketlediği paylaşımında, "Millet İttifakının 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu veya masadan biri olursa, Demokrat Parti olarak sonuna kadar destekliyoruz. Ha siz derseniz ki: Filanca olursa desteklemiyoruz, o da sizin meseleniz. Erdoğanla yola devam edersiniz. Biz sonuna kadar masadayız."

Etiketler
Cemal Enginyurt Ordu Kemal Kılıçdaroğlu Demokrat Parti