CHP'li Karaca: 'Camide içki içtiler yalanının görüntüleri yok ama AKP Genel Merkezi'ndeki pudra şekercilerin görüntüleri var'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Erdoğan’ın bugünkü grup toplantısında Gezi protestolarını hedef alan sözleriyle ilgili açıklama yaptı.

CHP'li Karaca: 'Camide içki içtiler yalanının görüntüleri yok ama AKP Genel Merkezi'ndeki pudra şekercilerin görüntüleri var'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karacak, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Gezi protestolarıyla ilgili bugün partisinin grup toplantısındaki konuşmasına sosyal medya paylaşımıyla tepki gösterdi.

''PUDRA ŞEKERCİLERİN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA SAÇILDI''

Erdoğan'ın "Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Cami’nin içinde bu eşkıyalar, bu teröristler, evet bira şişeleri ile bira kutularıyla adeta caminin içini pislemişti. Bunlar böyle. Bunlar çürük, bunlar sürtük. Bunlar için ulu mabet nedir, nedir değildir; öyle bir şey yok” sözlerinin yer aldığı videoyu paylaşımına ekleyen Biçer Karaca, şöyle dedi:

“Gidişinin kadınlar elinden olduğunu gördükçe zihniyetleri dillerine dökülüyor.

Haaa unutmadan!

Camide içki içtiler yalanının görüntüleri 469 haftadır ortada yok ama AKP Genel Merkezindeki pudra şekercilerinin görüntüleri ortalığa saçıldı.”

Etiketler
Gülizar Biçer Karaca