GERÇEK GÜNDEM - CHP'nin boykot kararına rağmen CNN Türk yayınına katılan CHP'li Ümit Kocasakal, CHP 26. Dönem Milletvekili Dursun Çiçek'in kızı Avukat İrem Çiçek ve CHP eski Milletvekili Mehmet Sevigen kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi.

CHP üyesi Ümit Kocasakal, Mehmet Sevigen ve İrem Çiçek CHP'den kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildi. 

ÜMİT KOCASAKAL VE İREM ÇİCEK CNN TÜRK'E ÇIKMIŞTI

Kocasakal, geçtiğimiz günlerde İrem Çiçek ise dün akşam CHP'nin CNN Türk'e çıkmama kararına uymamış, kanalın programına katılmıştı.

MEHMET SEVİGEN'İN İHRAÇ İSTEMİNİN NEDENİ BELLİ OLDU

www.gercekgundem.com'un edindiği bilgiye göre, Mehmet Sevigen CHP Gaziosmanpaşa İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Libya konusunda parti yönetimi gibi düşünmüyorum" dediği bu sözlerden ve yaptığı Libya konuşmasından dolayı kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildiği öğrenildi.

Öte yandan Mehmet Sevigen geçtiğimiz günlerde Akşam Gazetesi ve A Haber'de yaptığı konuşmada parti yönetimine bulunduğu eleştirilerle de gündeme gelmişti.

TUNCAY ÖZKAN "CHP'Lİ HİÇ KİMSE CNN TÜRK YAYINLARINA KATILMAYACAK" DEMİŞTİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CNN Türk'e boykot kararı aldıklarını açıklamıştı. "CHP'li hiç kimse, yöneticisinden üyesine hiçbir partilimiz, CNN Türk kanalına çıkmayacak, yayınlarına katılmayacak" diyen Özkan, yayınlara çıkanlar hakkında bir müeyyide uygulanıp uygulanmayacağı yönündeki soruya, "CHP'li hiçbir arkadaşımız çıkmaz" yanıtını vermişti.

Ümit Kocasakal


Mehmet Sevigen