Habertürk'ün tepesinde kriz iddiası: "Artık yardımcım olmanı istemiyorum"

Medyaradar, "Geçtiğimiz aylarda kanalın Genel Yayın Koordinatörlüğüne getirilen Mehmet Yeşilkaya ve Yayın Koordinatörü Mural Yalnız arasında bir süredir soğuk savaş varmış." iddiasını gündeme getirdi.

Habertürk'ün tepesinde kriz iddiası: "Artık yardımcım olmanı istemiyorum"

Medyaradar'da yer alan yazıda, Habertürk Genel Yayın Koordinatörü Mehmet Yeşilkaya ve Yayın Koordinatörü Murat Yalnız arasında soğuk savaş iddiası ortaya atıldı.

Yazının ilgili bölümü şöyle:

Geçtiğimiz aylarda kanalın Genel Yayın Koordinatörlüğüne getirilen Mehmet Yeşilkaya ve Yayın Koordinatörü Murat Yalnız arasında bir süredir soğuk savaş varmış. Yeşilkaya’dan önce kanalın tepe ismi olan Yalnız, bu atamayla görevinin gasp edildiğini düşünüyor, sorumluluk alanları konusunda, Yeşilkaya’yla mücadele veriyormuş. Engellendiğini düşünen Yalnız, birkaç kez duruma izin vermeyince de, gerilim iyiden iyiye artmış…

Veeeeee sonunda olan olmuş. Yeşilkaya birkaç gün önce ‘artık yardımcım olmanı istemiyorum’ demiş. Bunun üzerine Yalnız izne çıkarılmış. Daha da ilginci onunla birlikte bir başka koordinatör, Çimen Çetin de izne gönderilmiş. Ankara Haberleri Koordinatörü olan Çetin’in izne çıkarılmasının, nedeni de Yeşilkaya- Yalnız gerilimiymiş. Habertürk kulislerinde, Yalnız’ın kellesinin alınmasına karşı, Yeşilkaya’ya darbe olarak Çetin’in izne çıkarıldığı konuşuluyor. Çetin’in Yeşilkaya’nın yakın çalışma ekibinden olduğu bilgisi, bu tabloyu tamamlıyor.

Habertürk'ün tepesinde kriz iddiası: "Artık yardımcım olmanı istemiyorum" - Resim : 1

Etiketler
Habertürk