Cem Küçük'ten AKP'li Mehmet Özhaseki'ye şok FETÖ suçlaması

TGRT'de Medya Kritik programını yapan Fuat Uğur ve Cem Küçük, 26 Eylül 2018'te AKP'nin Ankara Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki için suçlayıcı ifadeler kullanmış.

TGRT'de Medya Kritik programını yapan Fuat Uğur ve Cem Küçük, 26 Eylül 2018'te AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki için suçlayıcı ifadeler kullanmış.

Mehmet Özhaseki, 22 Eylül 2018 tarihinde FETÖ’ye ilişkin yaptığı açıklamada, “Hiç kimse kendini geriye çekip de ‘Bizim bunlarla merhabamız yoktu’ demesin. Ancak ne zaman ki yaptıkları açığa çıktı, bunlarla temasta olmak en büyük suç. O tarihe kadar bunlarla temasta olanlara ceza verilecekse Türkiye etrafını tel örgü ile çevireceksiniz 81 milyonu hapishaneye atacaksınız” demişti.

TGRT’de 26 Eylül 2018’te yayımlanan programda Fuat Uğur ve Cem Küçük’ün Mehmet Özhaseki’yle ilgili sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Özhaseki’nin sözleri yorumlayan Cem Küçük, TGRT’deki 26 Eylül 2018 tarihli programda, Mehmet Özhaseki için “22 Nisan 2016’da paralel yapı fabrika ayarlarına dönerse mücadele biter diye siz söylediniz darbeden 3 ay önce. Sizin de mücade biçiminiz ortadaydı. Kendi ilinizde bir sürü FETÖ’cünün kurtarıldığını bize oradaki insanlar yazıp söylüyor” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Fuat Uğur “Halâ FETÖ’den yargılanan ticaret odası başkanıyla fotoğraf veriyorsunuz, yapmayın bunu” dedi.

Sözü tekrar alan Cem Küçük, “81 milyon da selam vermedi yani. Bunların yüzüne bakmayan da vardı. Zaten bir oy potansiyeli olsa oy alırdı” diye konuştu.

Etiketler
Fuat Uğur Mehmet Özhaseki Ankara FETÖ Mehmet Uğur