Görenler tanıyamadı: Rıza Kocaoğlu yeni dizisi için imaj değiştirdi

Zeytin Ağacı'nın ardından Rıza Kocaoğlu şimdi de Tuzak dizisiyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu yeni rolü için bambaşka bir kimliğe büründü.

Görenler tanıyamadı: Rıza Kocaoğlu yeni dizisi için imaj değiştirdi

TV8’de ekranlara gelmeye hazırlanan Tuzak dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Akın Akınözü ve Bensu Soral’ın paylaştığı Tuzak’ın oyuncu kadrosunda yetenekli oyuncu Rıza Kocaoğlu’da var.

Her projede büründüğü farklı karakterle izleyiciyi kendine hayran bırakan oyuncunun en son rol aldığı Çukur dizisindeki ‘Aliço’ karakteri hala hafızalarda. Rıza Kocaoğlu Netflix’in çok ses getiren Zeytin Ağacı adlı dizisinde de yine etkili bir karaktere hayat verdi.

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere göre, oyuncu son instagram paylaşımında Tuzak’taki karakterine yer verdi. Anlaşılan o ki Rıza Kocaoğlu gözlüklü imajıyla Tuzak’ta bambaşka bir rolle izleyicisi karşısına çıkacak.

Eylül sonu veya Ekim ayının başlarında ekran macerasına başlaması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu kaleme alıyor.

İlgi çekici hikayesi bulunan Tuzak’ta bir intikam öyküsü anlatılıyor. Kaderimin Oyunu dizisinden sonra yeniden ekranlara dönecek olan Akın Akınözü dizide ‘Umut’ isimli bir avukatı canlandıracak.

Görenler tanıyamadı: Rıza Kocaoğlu yeni dizisi için imaj değiştirdi - Resim : 1

Dizinin kadın başrolü Bensu Soral ise en son rol aldığı Cam Tavanlar dizisinden bir yıl sonra yeniden sete çıkarak hayranlarını heyecanlandırdı.

Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, Yağız Can Konyalı, Emir Benderlioğlu, ve Eylül Su Sapan’ın da aralarında bulunduğu etkili bir oyuncu kadrosunun yer aldığı Tuzak’da, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesi anlatılıyor.