Gülşen, Söylemezsem Olmaz'a koruma kararı aldırdı

Tercih ettiği sahne kostümleriyle sık sık gündeme gelen şarkıcı Gülşen, Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto’yu mahkemeye şikayet etmişti. Gülşen’in şikayeti üzerine mahkemeden yanıt geldi.

Gülşen, Söylemezsem Olmaz'a koruma kararı aldırdı

Gülşen, geçtiğimiz günlerde Lopipop isimli bir şarkı yayınlamış, şarkının klibi ise ünlü şarkıcının giydiği kıyafetler ve hareketleri nedeniyle gündem olmuştu. Klibin yayınlamasından bir süre sonra Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto sunucusu olduğu programda, Gülşen'in klibini eleştirdi.

Bircan Bali, Gülşen hakkında, 'Po.. yıldızı' gibi derken, Serengil, 'Teşhirci' ve Arto da 'Cinselliğiyle tutunmaya çalışıyor' şeklinde yorum yaptı. Yorumlarda, Gülşen'in çıkar evliliği yaptığı, seks işçisi, striptizci ve müstehcen dergilerin kapak yıldızı şeklinde ifadeler vardı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Sabah'ın haberine göre,Gülşen hakkındaki yorumlar sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Şarkıcı şikayet dilekçesinde, ünlü bir sanatçı olduğunu sahne kıyafetlerinin konuşulmasının son derece normal olduğu ve yorumların ise ölçüsüz ve hakaret dolu olduğunu ileri sürdü.Gülşen, Aile Mahkemesine başvurarak şikâyet ettiği sunucuların kendisi hakkında yorum yapmaması için koruma kararı aldırdığını kaydetti.

Etiketler
Seren Serengil Gülşen Mahkeme