Can Bonomo ile Öykü Karayel kaçamadı
Etiler'de yemek yiyen Can Bonomo ile eşi Öykü Karayel kapıda habercilerin olduğunu öğrenince arka kapıdan çıktı ama yine de görüntülenmekten kaçamadılar.
![Can Bonomo ile Öykü Karayel kaçamadı](https://img.gercekgundem.com/rcman/Cw820h461q95gc/images/posts/202001/162021_814x458.jpg)
Can Bonomo ile Öykü Karayel, 2016’da aşk yaşamaya başlamış, 2018’de hayatlarını birleştirmişti. Çift önceki gece Etiler Kiliza’da 3 saatlik bir yemek yedi. Kapıda habercilerin olduğunu öğrenen karı-kocayı nedense telaş sardı!
Gülmekten kendilerini alamadılar
Hemen görevlilerden rica edip mutfak kapısından çıkmak istediklerini söylediler. Can Bonomo ile Öykü Karayel arka kapıyı kullansa da otomobillerinde görüntülenince gülmekten kendilerini alamadılar.