Adnan Oktar: Tutuklandığımdan beri Tayyip hocamın yüzü gülmedi

Adnan Oktar Suç Örgütüne yönelik hükmün istinaf mahkemesi tarafından usulen bozulmasının ardından yeniden görülen davada, Adnan Oktar savunma yaptı. Oktar “Ben tutuklandığımdan beri Tayyip Hocamın yüzü hiç gülmedi” dedi.

Adnan Oktar: Tutuklandığımdan beri Tayyip hocamın yüzü gülmedi

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nde, Marmara Ceza ve İnfaz Kurumu karşısındaki salonda yapılan duruşmaya Adnan Oktar’ın da aralarında bulunduğu tutuklu sanıklar getirildi. Salonda bazı tutuksuz sanıklar ve sanık avukatları da hazır bulundu.

Adnan Oktar savunmasında, “Kutsal devletime son derece sadığım. Lise yıllarından beri devlet beni tanır. Benim devletim beni çok iyi tanır. Ben de devletimi çok iyi tanırım. Halen de devletimin emrindeyim. Devletime sadığım. Devletim ne emrederse onu anında yerine getiririm. Mahkemenin huzurunda yemin ediyorum; hiçbir şekilde hayatım boyunca mehdilik iddiam olmayacak vallahi, billahi ve tallahi. Eğer mehdilik iddiam olursa Allah’ın bütün meleklerini laneti üzerimde olsun.

Allah’ın mümin bir kuluyum, ben normal bir insanım olağanüstü bir varlık değilim. Devletin ideolojisi tespit edilmeye çalışıyor. Biz modern ideolojiyi savunduğumuz için Ortaçağ ideolojisini savunanlar bizi kumpasla tutuklattı, konu bu. Modern İslam’ı savunmam, sahabe İslam’ını savunmam, ehlibeyt inancında olmam, mehdiyi sevmem bu adamları delirtti. Ehlibeytten, mehdiden nefret eder bunlar eskiden beri. Mehdi gelecektir, mehdiyi yenemezler. Ben de mehdinin naçiz bir talebesiyim. Biz de mehdinin hizmetkarıyız. Ben haddimi bilirim, öyle büyük iddialarım yok” dedi.

“YEDİ SÜLALELERİ DE GELSE DURDURAMAZLAR”

Oktar savunmasının devamında, “Bu olaylar neden oldu neden tutuklandık bu Allah’ın kararıdır, sünnetullahıdır. Bana Allah bir görev verdiyse bunu yaparım. Hiçbir şekilde durduramazlar. Yedi sülaleleri gelse de durduramazlar. Güya beni çocuk korkutur gibi korkutacaklar. 10 bin yıl, 30 bin yıl 100 bin yıl, isterseler asmaya kalksınlar şehit olurum umurumda bile değil. Kumpasın en adisi, en rezilidir. Artık ben utanıyorum onların yerine. Günlerden beri şaşkınlıkla izliyoruz. Dünyanın en rezil komplosunu yapmışlar. Bütün ülke bağırıyor hukuk yok adalet yok diye. Hükümet benimle ilgili tek kelime konuşmadı. Ahlaksızca bir kumpas yapıldığını biliyor. Evet hapis yatacağız 5, 7, 9 sene de olur. Hepsi şereftir. Çocukların ellerinden yüzlerinden nur akıyor hepsi üniversite mezunu, iyi aile çocukları. Kur’an baştan sona mehdiyeti anlatır. Mehdiyeti savunmaktan dolayı iftihar ediyorum. Ehlibeyt hayranıyım. Benim arkadaşlarım hepsi Kur’an’a milimi milimine uyarlar. Asla da harama girmezler. Müslümanları mahvettiler cübbeli kafasıyla, Nurettin Yıldız kafasıyla” ifadelerini kullandı.

“TAYYİP HOCAMIN HİÇ GÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEDİM”

Adnan Oktar, “Bütün dünyaya devlet olmayı öğreten Türkiye’dir. Gerçek devlet Türk devletidir. Mehdi çıktığında İsrail’de İslam aleminin bir parçası olacaktır. Gelenekçi, ahlaksız normları tabii ki reddediyoruz. Gerçek ahlakı savunuyoruz biz. El Kaide, Taliban falan İngilizlerin kurduğu bir sistem. Türkiye’ye de bunu kurmak istediler başlarına indirdik. Kadın nefretini, kadınları dövmeyi teşvik eden sistemi hiçe sayacağız. Ben bu insanlara acıyorum, nefret etmiyorum nerde görsem şefkat gösteririm. İşte biz bu iğrenç sisteme karşı mücadele ediyoruz. Özelliğimiz bu. Bu yüzden yobaz takımı karşımıza dikildi. Yedi sülaleleri gelsin vız gelir tırıs gider. Mutlaka yenilecekler. Benim kadınları sevmem bunları delirtti. Kadın geleneksel sistemde yarım mahluk olarak kabul edilir. Halbuki kadın kutsaldır. Dünyada ve cennette en büyük nimet kadındır. Gelenekçi Müslümanlara karşı öfkem yok. Çok seviyorum onları. Açık açık faaliyet de yapsınlar. Özgür olsun insanlar. Türkiye’nin neşesini kaçırdılar. Ben tutuklandığımdan beri Tayyip hocamın yüzü hiç gülmedi. Bir kere güldüğünü görmedim. Bahçeli, bir kere bile benim hakkımda konuşmadı. Kılıçdaroğlu da konuşmadı, istihbaratı sağlamdır onların” şeklinde konuştu.

Etiketler
Adnan Oktar cemaatine operasyon Adnan Oktar Mahkeme Suç örgütü