Gericilerin hedef göstermesi sonucu konseri iptal edilen İrem Derici'den zehir zemberek açıklama

Şarkıcı İrem Derici, Elazığ'da vereceğin konserin iptal edilmesine sert tepki gösterdi. Derici, ''Sevenlerimle arama giremezsiniz. En kısa zamanda bir şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim'' ifadelerini kullandı.

Gericilerin hedef göstermesi sonucu konseri iptal edilen İrem Derici'den zehir zemberek açıklama

Elazığ'da gelenekselleşen ve bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Salçalı Köfte Festivali'nde sahne alacak olan şarkıcı İrem Derici, Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) İl Başkanı Yasin Kavaklı tarafından hedef alınmıştı.

İrem Derici’nin konserinin iptal edilmesine yönelik baskılar sonrasında festivali organize eden Elazığ Tatlıcılar Odası Başkanı Zülfü Tarhan, festivalde İrem Derici konserinin iptal edileceğini açıkladı.

''SEVENLERİMLE ARAMA GİREMEZSİNİZ''

Konseri iptal edilen İrem Derici, sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı:

"Tarih 30 Aralık 2021, Elazığ konserimiz. Görüyorsunuz izdihamı, sevgi selini! Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim. Bizim her zaman özel bir bağımız oldu.

Ben partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ben sanatçıyım! Şarkılarım milyonlara hitap eder. Sevenlerimle arama giremezsiniz. En kısa zamanda bir şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu da buraya not edin!

Bende renk, dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı olmaz! Ben sadece severim, hem de çok severim!

Seni çok seviyorum Elazığ!"

Etiketler
İrem Derici Elazığ Konser