Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz'a saldırı!

Avrasya Araştırmanı Başkanı Kemal Özkiraz, çocuğuyla parkta vakit geçirirken bir kişinin saldırısına uğradığını açıkladı.

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz'a saldırı!

Avrasya Araştırmanı Başkanı Kemal Özkiraz, saldırıya uğradı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özkiraz, çocuğuyla parkta vakit geçirirken bir kişinin kendisine yumrukla saldırdığını duyurdu.

''ŞAPKALI VE MASKELİ KİŞİNİN SALDIRISINA UĞRADIM''

''Saat 20.05de Konyaaltinda mahallemizin çocuk parkında çocuğuma birseyler yedirirken, oturudugum banka arkadan yaklaşan şapkalı ve maskeli bir kişinin saldırısına uğradım'' diyen Özkiraz, ''Saldırgan parkın etrafında bemim arkamda gezindikten sonra kulağıma yumruk attı, dogrulup tekme attıgım şahıs "sen ne sandın kimsin lan" diye bağırıp hızla koştup kaçtı. Arabayla kaçtığı yere dogru yakalamaya çalıştım ancak kaybolmuştu. Şimdi poliste şikayet oluşturuyorum'' ifadelerini kullandı.

''ÜLKEYİ MAFYA DEVLETİNE DÖNÜŞTÜRDÜLER''

Özkiraz, ''Ülkeyi koskoca bir mafya devletine dönüştürdüler. Onlarca küçük çocuğun ve kendi çocuğumun önünde arkadan saldıran kişi boğazımı da kesebilirdi. Nasıl birisi ocuğu kucağında ve arkası dönük birisine saldırabilir ki? Merak edenler için ben iyiyim, çocuklar da iyi'' diye yazdı.

Etiketler
Kemal Özkiraz Saldırı