Sedat Peker, yeni hedefini seçti: 'Seçimi CHP kazanırsa AK Parti kapatılsın diye ilk yazıyı bu yazar'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 'CHP kapatılabilir' ifadeleri ile tartışma konusu olan Sabah gazetesi yazarı Mehmet Barlas'a ilişkin yeni bir paylaşımda bulundu.

Sedat Peker, yeni hedefini seçti: 'Seçimi CHP kazanırsa AK Parti kapatılsın diye ilk yazıyı bu yazar'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz gün Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, CHP'yi eleştiren bir yazı kaleme almış ve partinin kapatılabileceğini ima etmişti.

Barlas'un kullandığı "Yani bir bakarsınız, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yönettiği Cumhuriyet Halk Partisi kapatılmış ve seçime girmesi yasaklanmış olabilir" ifadeleri tartışma konusu olmuştu.

PEKER YENİ HEDEFİ SEÇTİ

Organize suç örgütü Sedat Peker de Barlas'ın başlattığı tartışma katıldı.

Öğlen saatlerinde yaptığı bir paylaşımda Barlas'a 'Pokemon' benzetmesinde bulunan Peker, ''Çaresizlik ne kötü ?Korku iklimi oluşturmak için elde malzeme kalmayınca pokemon suratlı mehmet barlası sahaya sürmüşler.

Beklemeyi sevmeyen, ilk gelen otobüse binen kaplama mehmet; sen boğazdaki lüks mekanlarda gezmeye, iş bağlamaya devam et. Kıpraklık yapma'' ifadelerini kullandı.

PEKER'DEN YENİ PAYLAŞIM

Peker, yaptığı yeni paylaşımda da Barlas'ı hedef aldı.

''Bizim pokemon mehmet barlasın bir gazeteciyle röportaj şeklinde olan hayatını anlatan kitabını okumuştum'' diyen Peker, ''Babası eski CHP’li bir bakan. Bakmayın bunun CHP kapanacak dediğine, seçimi CHP kazanırsa AK Parti kapatılsın diye ilk yazıyı bu yazar. Lan Kıprak, Lan Kablama, Lan Pokemon'' ifadelerini kullanmıştı.

Peker'in paylaşımı şöyle:

Sedat Peker, yeni hedefini seçti: 'Seçimi CHP kazanırsa AK Parti kapatılsın diye ilk yazıyı bu yazar' - Resim : 1Etiketler
Sedat Peker Seçim Suç örgütü