Astrolog Sitare İnal, 1-7 Haziran haftası Yay burcu ve yükselen Yay burcu yorumunu sizler için kaleme aldı. İnal "Ay tutulmasında burçları neler bekliyor?" sorusunun da yanıtını verdi.

Yay burcu ve yükselen Yay burcu haftalık burç yorumu

Bu hafta önemli bir ay tutulmasını içinde barındırıyor. Tutulmalar uzun zamandır yaşadığınız konuların sonunda duygusal patlamaların yaşandığı dönemler olarak hayatınızı etkiler. Bu süreç sizinle ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Günlük konular, karakterinizle ilgili mevzularda daha net olabilirsiniz. İsteklerinizi ön plana koymak isteyebilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla ilgili geçmişte kaldığını düşündüğünüz konular gün yüzüne çıkabilir. İlişkilerinizle veya para konularıyla ilgili hassas bir dönem geçirebilirsiniz. Eşinizin yaşadığı koşullardan da etkilenebilirsiniz. Bu ev yaşantınızı karıştırabilir.

İşlerinizde; yayıncılık, medya, akademi ve yabancılarla ilgili uluslararası konular varsa bunlarla ilgili geliştirmek istediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Başlamak istediğiniz şeyler var ise Temmuz ayının ortası bunun için daha iyi olacaktır. Hayat felsefeleriniz, inançlarınızla ilgili konularda inatçı bir tavır içinde olabilirsiniz. Hayatınızdaki kişi ile ilgili konularda gelişmeler gündeme gelebilir. Dengede kalmaya çalışın.

Ev hayatınız ve ailenizle ilgili konularda değişken koşullar var. Rehavete kapılabilirsiniz. Hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştirmek için mücadele içinde olabilirsiniz. Bunları yaparken karşınızdaki kişiyle çatışmalar olabilir. Hassasiyetler de artabilir.