Fenerbahçe'de 4 Nisan’da startı verilen "Fener Ol" kampanyası kapsamında “Win Win” (Kazan Kazan) programının üçüncü ayağı gerçekleştirildi.

Ersun Yanal taraftara canlı yayında transfer müjdesini verirken sarı-lacivertlilerle transfer görüşmesi yapan Emre Belözoğlu da programa canlı yayında bağlandı. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, "Başkanım herhalde görüşmelerden geliyordur. Yoğun bir şekilde Fenerbahçe'nin kurgusunu tekrar dizayn etmenin ve hedeflediğimiz noktaya gelmedinin çalışmaları içerisindeyiz." ifadelerini kullandı.

Yanal, "Yeni kurulmuş squat sisteminden oyuncu taranıyor. Yaklaşık 4 aydır canlı oyuncular izleniyor ve bunların portöyü oluşturuluyor. Bir taraftan sayın başkanım ve ekibi hararetli bir şekilde oyuncuları oyuncuları taramaya ve onlarla anlaşmaya, Fenerbahçe'nin menfaatleri doğrultusunda takımı oluşturmaya çalışıyor. Sanıyorum bir kaç gün içerisinde önemli açıklamalarda bulunacağız. Sayın başkanım ve yönetim kurulu bu konuda gerekli açıklamaları yapacaktır." sözleriyle transfer müjdesi verdi. 

TOPLANAN MİKTARI AÇIKLADI!

Canlı yayın sırasında konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç "Şanslıyız ki Fenerbahçeliyiz. Fenerbahçe demek maddi ve manevi anlamında büyük bir fedakarlık demektir.

Kampanya benim seçim dönemi kampanyasını başlattığımdan itibaren düşündüğüm bir kampanyaydı. Maddi anlamda sıkıntılı günler geçiriyoruz. 'Çorbada herkesin tuzu olacak' dedik. Sonrasında camiadan fedakarlık bekleyeceğiz dedik. Sağ olsunlar bizi mahcup etmediler.

Bu kampanya için yola çıkarken pek çok kişi 'Yapmayın, bu riski göze almayın. Diğer kulüplerin kampanyalarına bakın, sonuç alamadılar' demelerine 400-450 Milyon TL hedef koyduk, bunun yüzde 25'ini yakaladık. Daha gidecek çok yolumuz var. Kampanya 4 Nisan 2020'ye kadar devam edecek.

Burada emeği geçen herkesin kayıtsız şartsız destek olan herkese ve bu rakamlara ulaşmamızı sağlayan taraftarlara, ünlülere, iş adamlarına teşekkür ediyoruz. Şanslı bir camianın şanslı bir başkanıyım." dedi.

Programa Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fenerbahçe eski Futbolcusu Mehmet Aurelio ile Rıdvan Dilmen ve Fenerbahçeli sporcuların yanı sıra Kıraç, Ozan Güven, Murat Dalkılıç, Ece Seçkin, Tülin Şahin, Nursel Ergin, ile Furkan Palalı, Öznur Serçeler gibi ünlü simalar da katıldı.