Galatasaray'da yardımcı antrenör ve futbolcu olarak şampiyonluk yaşayan Hasan Şaş sürpriz bir ziyarette bulundu. Son olarak Terim'in ekibinde yer alan ve uzun süredir takım çalıştırmayan Şaş Florya'da antrenmanı takip etti.

GÖREVİNDEN AYRILMIŞTI

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hasan Şaş, 2020 yılında görevinden ayrılmıştı. Şaş, paylaşımında, "Bugünden itibaren çok sevdiğim Galatasaray'dan kendi isteğimle ayrılmış durumdayım. Bugüne kadar en kötü günlerimde bana destek veren taraftarımıza teşekkür ederim. Hoşçakalın" ifadelerini kullanmıştı.

Ayrılığıyla ilgili çeşitli iddialara atılsa da en büyük neden olarak Albert Riera'nın teknik kadroda düşünülmesi olmuştu. Şaş'ın ayrılığı sonrası İspanyol isim Fatih Terim'in ekibine katılmıştı. Terim'in ayrılığı sonrasında kulüpte kalmaya devam eden Riera sonrasında Olimpija Ljubljana takımının başına geçmişti.

HASAN ŞAŞ FLORYA'DA

Uzun süredir takım çalıştırmayan Hasan Şaş, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde takımı ziyaret etti. Okan Buruk'un yönetimindeki antrenmanı izleyen Şaş, sarı-kırmızılı isimlerle buluştu.

OKAN BURK VE CENK ERGÜN İLE BULUŞTU

İdmanda Okan Buruk ile sohbet eden Şaş, Cenk Ergün ile yan yana pozunu paylaştı. Galatasaraylı antrenör paylaşımında "Tam gününde, Florya Metin Oktay Tesislerindeyiz. Ruhun şad olsun" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Türk futbolunun ve Galatasaray’ın efsane futbolcusu 'Taçsız Kral' lakaplı Metin Oktay, ölümünün 31. yıl dönümünde mezarı başında anıldı

HASAN ŞAŞ'IN OĞLU FLORYA'DA MAÇA ÇIKTI

Geçen sezonun sonlarına doğru mart ayında A Takım ile genç takım maç yapmıştı. Florya'daki 4 gollü karşılaşmada sürpriz isim dikkat çekmişti. Mücadelede Galatasaray eski futbolcusu ve antrenörü Hasan Şaş'ın oğlu Yusuf Deniz Şaş U17 takımında forma giymişti.