FETÖ imasında bulunmuştu: Ümit Özat'tan şaşırtan Emre Belözoğlu paylaşımı

Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Ümit Özat, daha önce FETÖ imasında bulunduğu Emre Belözoğlu'yla ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

FETÖ imasında bulunmuştu: Ümit Özat'tan şaşırtan Emre Belözoğlu paylaşımı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz gün düzenlediği basın toplantısında teknik direktör Emre Belözoğlu ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Fenerbahçe'de uzun yıllar kaptanlık yapan Ümit Özat ise Belözoğlu'nun görevden ayrılmasına ilişkin dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Emre ile yola devam edilmesi gerektiğini ifade eden Özat, "Bir adamı seversiniz sevmezsiniz ama Fenerbahçe’nin hocası olarak görevine bu sene de devam etmeliydi takımı en iyi o tanıyor" dedi.

FETÖ imasında bulunmuştu: Ümit Özat'tan şaşırtan Emre Belözoğlu paylaşımı - Resim : 1

FETÖ İMASINDA BULUNMUŞTU

Ümit Özat, Fenerbahçe'nin FETÖ isyanında samimi olmadığını belirterek "Kendi kapının önüne bak FETÖ'nün nerede olduğunu görürsün. Bunu herkes biliyor. Üç maymunu oynamanın bir anlamı var mı?” demişti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Özat'ın olay olan açıklamalarının ardından “Bu defa haddini aşmıştır. Fenerbahçe'nin böyle ‘dostları' varken başka düşmana ihtiyacı olmadığı açık ve aşikardır” şeklinde açıklama yayımlamıştı.

Etiketler
Ümit Özat FETÖ Muş Fenerbahçe Emre Belözoğlu