Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’dan Tarkan’a tehdit: 'Her şeyin bedeli var. Bir gün gelir ödenir…'

Fuat Uğur’dan Tarkan’a: Bu saatten sonra muhalifliğe sığınması onun için köprüden önceki son çıkış. İhsan Aktaş’ın deyimiyle intihardan önceki son adım. Amigoların FETÖ’cü bot hesapların alkışı da onu kurtaramayacak.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’dan Tarkan’a tehdit: 'Her şeyin bedeli var. Bir gün gelir ödenir…'

Türkiye gazetesinin eski ‘solcu’ yazarı Fuat Uğur, bugünkü yazısında ‘geççek’ şarkısıyla iki gündür Türkiye’nin gündemi haline gelen Tarkan’ı hedef aldı.

Uğur, Türkiye’nin en beğenilen pop şarkıcılarından Tarkan için, “Megastar denilen ama “Kasabastar”dan öteye geçememiş, sıradan bir ses; koyunun olmadığı yerde Freddie Mercury muamelesi görmüş bir isim” değerlendirmesi yaptı. Uğur, ‘geççek’ şarkısının sözlerinin Erdoğan’ı hedef aldığını belirterek, ‘yalakalık’la suçladığı Tarkan’a, “Her şeyin bedeli var. Bir gün gelir ödenir…” tehditlerini yöneltti.

Fuat Uğur’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Dün akşam çıkardığı yeni “single”ı ile öğreniyoruz ki “politik” şarkılar yapmaya başlamış.

Dinliyoruz, “Gitçek gitçek, Geldiği gibi gitçek, Her şeyin sonu var, bu çile de bitçek, hadi babam düş yakamızdan” filan diyor kelimeleri ezerek.

Cem Yılmaz’dan sonra bu.

Muhalefetin militanlığına soyunarak yalakalığın sınırlarını zorluyor.

Dediğine göre Pandemi nedeniyle umutsuzluğa düştüğü bir anda yapmış bu şarkıyı. Sözlerinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile iktidarını hedef alan, muhalefeti arkalayan bir şarkı olacağını bilerek bugünleri seçmiş ve âdeta CHP’ye seçim şarkısı hediye etmiş. Zaten tüm CHP’li vekiller ve belediye başkanlarından Meral Akşener’e dek hepsi paylaştı.

Devlet Bahçeli’nin beni çok güldüren ALTILI GANYAN tanımlamasındaki “Altılı Masa”nın bileşenleri Tarkan’ın şarkısıyla iktidar umutlarını tazelemiş.

Aslında iyi de etmiş, millet kimin kiminle birlikte olduğunu görebiliyor böylece.

Tarkan’ın tercihleri ve yönelimleri kendisini ilgilendirir. Ama bu saatten sonra muhalifliğe sığınması onun için köprüden önceki son çıkış. İhsan Aktaş’ın deyimiyle intihardan önceki son adım. Amigoların FETÖ’cü bot hesapların alkışı da onu kurtaramayacak.

Her şeyin bedeli var.

Bir gün gelir ödenir…”

UĞUR’A GÖRE, GIDA FİYATLARINDAKİ ARTIŞ SALDIRI, HEDEFİ DE ERDOĞAN!

Fuat Uğur’un yazısında dikkat çektiği bir diğer konu ise iktidarın vergi indirimi düzenlemesine karşın marketlerde gıda fiyatlarının yükselişinin sürmesi oldu. Erdoğan iktidarının fedakarlık üstüne fedakarlık yapmasına karşın ‘gıda sektöründeki kapitalist çetelerin’ zincir marketlerin vatandaşı soyup soğana çevirdiğini belirten Uğur, “kartelleşmiş çeteler bildiğini okuyor” dedi.

Marketlerde 29 liraya satılan salatalığın üreticiden 3 TL’ye satın alındığına dikkat çeken Uğur, yazısına şöyle devam etti:

“Şimdi yaz yaklaştığında ve ürün bollaştığında üreticiden çıkan bir kilo salatalık 3 lira yerine 1 lira olsa ne yazar? Sonuçta market rafındaki fiyat en çok 27,99 liraya düşer, aradaki uyduruk kalemler böyle eklenmeye devam ettikçe.

Bu iş böyle gitmez.

Bu soyguna daha fazla izin vermek demek vatandaşın elini kolunu bağlayıp hırsızlara geç demekten farksız.

Okurlardan gelen mektuplarda acayip öneriler var, hepsi birbirinden ilginç. Yazmıyorum ama artık bu iş bir savaşa dönüştürülmüş durumda.

Bu yüzden “Ya devlet başa, ya kuzgun leşe” diyorum.

Bu seri saldırının sebebi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve onun iktidarıdır, iyice bilinmeli.

Artık anlamıyorsanız, seçimden sonra anlarsınız, başka da bir şey demiyorum ben.”

Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz

Etiketler
FETÖ Fuat Uğur Tarkan Tehdit