Kerem Bürsin ve La Casa De Papel'in profesöründen ortak proje

Oyuncu Kerem Bürsin, La Casa De Papel oyuncusu Alvaro Morte ile yeni bir projeye imza atacaklarını duyurdu.

Kerem Bürsin ve La Casa De Papel'in profesöründen ortak proje

Oyuncu Kerem Bursin La Casa de Papel oyuncusu Alvaro Morte'yle bir projede yer alacaklarını söyledi. Geçen günlerde Etiler'de görüntülenen Kerem Bürsin, LBürsin, "Alvaro ile son görüşmemiz çok güzel geçti" dedi.

Bürsin, "Alvaro ile bayağı bir şeyler konuştuk. Türkiye'de sinema sektörünü, dünya genelinde sinema sektörünü konuştuk. Bir işe ortak girdik kendisi ile o yüzden onları konuşuyoruz. Beraber olduğumuz ortaklık başka bir şey ama o yapacağımız ortaklığı da sinemaya aktaracağız" diye konuştu.

'YENİ DOSTLUKLAR, YENİ İŞLER'

Bürsin, basın mensuplarının, "Alvaro Morte veya Antonio Banderas ile bir projede yer alır mısınız peki?" sorusuna da "Bazı görüşmelerimiz oldu. İspanya'da da iyi karşılandık, güzeldi her şey" diyerek yanıt verdi. Antonio Banderas hakkında da konuşan oyuncu, "Yeni dostluklar, yeni işler edindim. Öyle bir usta oyuncuyla bir araya gelebilmek, bir şeyler paylaşmak çok önemli. Beraber olabileceğimiz bir projeyi de konuştuk. İki taraf da birlikte rol alınacak proje için istekliydi" ifadelerini kullandı.

Etiketler
Kerem Bürsin