20 yıl sonra geri dönüyor; Julia Roberts'tan yeni romantik komedi geliyor

Pretty Woman ve Notting Hill gibi romantik komedi türleriyle akıllara kazınan Julia Roberts, yeni projesiyle romantik komedi türünde geri dönüşe hazırlanıyor.

20 yıl sonra geri dönüyor; Julia Roberts'tan yeni romantik komedi geliyor

Hollywood'un yıldız oyuncularından Julia Roberts, uzun bir aradan sonra romantik komedi türünde bir filmle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

20 yıldır romantik komedi türünden uzak duran deneyimli oyuncu yeniden komedi türüne neden geri döndüğünü açıkladı.

54 yaşındaki oyuncu "Notting Hill veya My Best Friend's Wedding seviyesinde bir senaryo okumuş olsaydım, projede yer alırdım. Şimdi rol aldığım Ticket To Paradise'a dek bu tarz bir film gelmedi" dedi.

Son 18 yıl içinde üç çocuk sahibi olduğunu belirten Roberts, standartlarının artık çok daha yüksek olduğunu açıkladı. Oyuncu, eşiyle çocuklarının okulunu veya yaz tatilini planlaması gerektiğini belirtti.

İYİ BİR ÖRNEK OLMAK İSTİYOR

"Evde ailemle olmayı seviyorum" diyen oyuncu, çocuklarına yaratıcı olabileceğini göstermek için seçimlerini dikkatli bir şekilde yaptığını ve bu anlamda bir sorumluluğu olduğunu belirtti.

Uzun bir aradan sonra romantik komedi türünde rol alacağı için heyecanlı olduğunu açıklayan oyuncu, "Gülmeyi ve komik olmayı çok seviyorum" dedi.

George Clooney ile başrolde yer alacağı Ticket to Paradise filminin ekim ayında vizyona girmesi bekleniyor.


Etiketler
Julia Roberts Roma