3.Edremit Kitap Fuarı 17 Ağustos Cuma günü kitapseverlere kapısını açtı.

Üç yıldır “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap” sloganıyla yapılan ve  bu yıl Ahmet Ümit 'ten Ataol Behramoğlu 'a 140' a yakın konuk, 50 yayın evinin katıldığı, Türk edebiyatının önemli yazarlarını, şairlerini, tarihçilerini ve gazetecilerini bir araya getiren 3.Edremit Kitap Fuarı 17 Ağustos Cuma günü kitapseverlere kapısını açtı.

Birçok yazar ve yayınevinin yanısıra Adalet Yürüyüşü, Maltepe Mitingi ve Çanakkale Adalet Kurultay günlüklerinin yer aldığı, önsözü CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yazılmış olan "Turuncu'nun Seyir Defteri /Adalet Günlüğü" de Edremit  Kitap Fuarı'nda 21 -22 Ağustos tarihlerinde okuyucuları ile buluşacak.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde Ankara Güven Park'ta 15 Haziran'da başlatılan, 9 Temmuz'da Maltepe Mitingi ile sonlanan Adalet Yürüyüşü CHP İzmir İl eski Başkan Yardımcısı, Siyaset Bilimci Banu Özdemir tarafından kitaplaştırılmıştı.

Kitap okuyucuları ile ilk olarak Tüyap Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda, ardından Ankara, İzmir ve Antalya Kitap Fuarında okuyucuları buluşmuş ve yoğun ilgi görmüştü. 

İki gün boyunca kitapseverlere ulaşacak olan Adalet Yürüyüşü Günlüğü, 20:00 - 24:00 saatleri arasında yazarı Banu Özdemir tarafından Adalet standında imzalanacak.