Yandaş yazar bile isyan etti: Fahiş fiyatlar!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Bakan Mustafa Varank’ı hedef aldığı için son verilen Fuat Uğur, İstanbul Havalimanı’ndaki pahalılığı eleştirdi.

Yandaş yazar bile isyan etti: Fahiş fiyatlar!

Işıkçılar cemaatinin yayın organı Türkiye gazetesindeki yazılarına, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Bakan Mustafa Varank’ı hedef aldığı için son verilen Fuat Uğur, İstanbul Havalimanı’ndaki pahalılığı eleştirdi.

Bakan Varank hakkındaki yazısından sonra, Bakanlık tarafından kendisine “tetikçi” denilen Fuat Uğur, kişisel Twitter hesabından İstanbul Havalimanı’nda suyun 8 lira olmasını eleştirirken, otoparkın da pahalı olması sebebiyle boş olduğunu dile getirdi.

"TAM BİR 'İŞLETMECİLİK' DEHASI"

“Tam bir 'işletmecilik' dehası” diyerek havalimanındaki fiyatları ti’ye alan Uğur, “İlaç içmek zorundaydım, mecbur bayıldım 1 liralık suya 8 TL’yi. Havalimanının otoparkı ise bomboş. Girdi-çıktı 24 lira yaparsan, fahiş fiyatlar koyarsan böyle. Tam bir 'işletmecilik' dehası” ifadelerini kullandı.

Fuat Uğur'un, geçen yıl da fiyatların yüksek olmasına rağmen herhangi bir eleştiride bulunmayıp, Bakanlık ve Varank ile yaşananlardan sonra bu eleştirileri yöneltmesi dikkat çekti.

Etiketler
Fuat Uğur Mustafa Varank Teknoloji