Akşener'den seçim mesajları: "Bu harami düzeni oylarınızla değiştirebilecekken..."

Akşener, yurt gezileri kapsamında Aksaray'a gitti. Seçimlere dair mesajlar veren Akşener, "Bu harami düzeni oylarınızla değiştirebilecekken şuculuk buculuk yüzünden birbirinize düşüp yapmazsanız çırak çıkarsınız" dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurdun birçok yerini ziyaret ederek halkın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Akşener, son olarak Aksaray'ı ziyaret etti ve burada bir konuşma yaptı.

Akşener konuşmasında, siyasetteki ayrıştırıcı dil, devlet bütçesinin kötüye kullanımı, emekli maaşlarının yetersizliği, KPSS sorunu gibi birçok konuya değindi.

“HERKESİ BİRBİRİNE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞAN DİLİ REDDEDİYORUM”

"Bu ülkede 10-15 maaş alan var mı, var. Sen burada susuzluk çekerken 15 maaş alan danışman varsa bunun adı harami düzendir. Herkesi birbirine düşürmeye çalışan o dili de reddediyorum” diyen Akşener, emekli maaşlarına yapılan zamla ilgili “Emekli maaşı... Emekliler söyleye söyleye 3 bin 500'e getirdiler. Ama biz dedik ki en az asgari ücret olmalı. Az kaldı, biz yapacağız” dedi.

“BU HARAMİ DÜZENİ OYLARINIZLA DEĞİŞTİREBİLECEKKEN…”

Seçimlerle ilgili mesajlar veren İYİ Parti lideri şunları söyledi:

“Bu harami düzeni oylarınızla değiştirebilecekken şuculuk buculuk yüzünden birbirinize düşüp yapmazsanız çırak çıkarsınız.”

“AĞALAR İSTEDİKLERİ KADAR ŞUCULUK BUCULUK YAPSIN, BİZ ÇÖZECEĞİZ”

Sizin cebinizden 24 milyar lira alındı, Haririler'in cebine kondu. O da Erdoğan'ın dostu. ANKA Park için 38 milyar lira harcandı. O parayla elektrik paraları inerdi, çiftçinin maliyetleri inerdi. Bütün bunlar yerine bir Hariri iki de müteahhittin cebine bu paralar kondu.

KPSS meselesini, uyuşturucu meselesini, hepsini çözeceğiz. Ağalar istedikleri kadar şuculuk buculuk yapsın, biz çözeceğiz."

Etiketler
Kars Aksaray Saray Seçim