Cem Küçük'ün hedefinde yine Birce Akalay, Athena Gökhan ve Şahan Gökbakar var: Oğuzhan Uğur'u da babasına şikayet etti

İktidara yakın Cem Küçük, oyuncu Birce Akalay, müzisyen Gökhan Özoğuz ve komedyen Şahan Gökbakar'ı hedef almayı sürdürdü. Sanatçılara destek veren ve kendisini eleştiren gazeteleri de 'es geçmeyen' Küçük, YouTuber Oğuzhan Uğur'u da babasına şikayet etti.

Cem Küçük'ün hedefinde yine Birce Akalay, Athena Gökhan ve Şahan Gökbakar var: Oğuzhan Uğur'u da babasına şikayet etti

İktidara yakınlığıyla bilinen Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, "Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor, yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle" şeklindeki ifadesi nedeniyle oyuncu Birce Akalay'ı ve beraberinde Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile komedyen Şahan Gökbakar'ı hedef almayı sürdürdü.

Daha önce bu üç ismi alenen tehdit eden Küçük, bu kez rotayı kendisini eleştiren medyaya kırdı ve bu kuruşların tümüne 'FETÖ' ve 'PKK' suçlamalarını yöneltti.

"(...) Şu FETÖ ve PKK medyasıyla sol medyanın benimle ilgili manşetlerine çok gülüyorum. Birce Akalay diye bir magazin figürü çıkıyor ve paramızın değeri düştü diye başta Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere şu an devletimizi yöneten herkesi hapisle tehdit ediyor" diyen Küçük, şöyle devam etti:

"Tek Birce Akalay değil, geçen yazıda bahsettiğim Athena Gökhan Özoğuz da, Şahan Gökbakar da sık sık bu Akalay ile aynı kin ve nefreti kusuyor.

Ben de bu magazin tiplerini, 'Temkinli olun, kendinize gelin. Bak kankanız Mehmet Ali Alabora da sizin gibi konuşuyordu, sonra da ülkemizden fare gibi kaçtı' diye uyarıyorum. Bu olay üzerine FETÖ-PKK ve solcu medya, 'Cem Küçük şu isimleri hedef gösterdi' diye manşet atıyor. Yahu ey FETÖ’cüler, PKK’lılar, Marksistler tamam anladık Birce Akalayları, Gökhan Özoğuzları, Şahan Gökbakarları çok seviyorsunuz, hepiniz Türk devletinden nefret etmek noktasında müttefiksiniz.

'DURDUK YERE Mİ BU İSİMLERDEN BAHSETTİM?'

Ben durduk yere mi bu isimlerden bahsettim? Birce Akalay, 'Yargılanacaklarını göreceğiz' diye Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli gibi, şu an ordumuzun başında kahramanca işler yapan Sayın Millî Savunma Bakanımız Hulusi Akar Paşa gibi devlet büyüklerimizin hapse atılması özlemi içindeler.

'İYİ NİYETLE UYARIDA BULUNDUM'

Ben de buna karşılık cevap verdim. İyi niyetle uyarıda bulundum. Esas Türk devletini temsil eden devlet büyüklerimizi tehdit eden bu solcu sanatçılar. Tıpkı zamanında Mehmet Ali Alabora’nın yaptığı gibi. Alabora da önce Türk devletini tehdit etmiş, sonra da fare gibi ülkemizden kaçmıştı. Tıpkı Birce Akalay ile aynı tehdidi yapan FETÖ’cü Rızanur Meraller gibi CHP’li Engin Özkoç’un kankası CHP’li Aykan Erdemirler gibi. Bu arada FETÖ’cü Aykan Erdemir ABD’de Türkiye’yi kötüleyen her işin merkezinde. (...)"

YOUTUBER OĞUZHAN UĞUR'U BABASINA ŞİKAYET ETTİ

Küçük, kendisine sert eleştiriler yönelten YouTuber ve müzisyen Oğuzhan Uğur'u da babası, emekli albay Hasan Atilla Uğur'a 'şikayet etti.'

"Haylaz oğlunuz tıpkı Marksist sanatçılar gibi Türk devlet yöneticilerine yönelik sol örgüt intikam diliyle açıklamalar yapıyor son dönemde. Oğlunuz aynı Mehmet Ali Alabora tipi Marksist-Leninist üslupla konuşuyor" diyen Küçük, şunları söyledi:

"Sizin oğlunuza göre, 20 senede devleti yönetenlerin hepsi hainmiş ve tutuklanmalıymış! Yani Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Sayın Devlet Bahçeli, Millî Savunma Bakanımız Hulusi Akar ve MİT Başkanımız Hakan Fidan gibi kahraman devlet adamlarımız tutuklanacak öyle mi? Bu kahraman insanlar bir belgeselde hepsi birden toplam 4 dakika yer alacak adamlar öyle mi? Hasan Atilla Uğur’un oğlu aynen bunu söylüyor. Devlet yöneticilerimizi tehdit ediyor. (...)"

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

'JELİBON GİBİ ADAM'

Uğur, Küçük'le ilgili olarak "Jelibon gibi bir adam. Bu insanları muhatap alamam. Bunların yüzü yok. Bu insanları başka yerde gazeteci yapabilir misiniz?" ifadesini kullanmıştı.

Etiketler
Cem Küçük Şahan Gökbakar Birce Akalay Oğuzhan Uğur Gökhan Özoğuz