CHP binasına saldırı: İsrail eşittir CHP yazdılar

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, partisinin Kartal İlçe Başkanlığına yapılan saldırıyı duyurdu. Çelik, "Kimse bu halkın güvenliği ve barışına kast edemez, kast edenler karşılarında CHP’yi bulur" diye yazdı.

CHP binasına saldırı: İsrail eşittir CHP yazdılar

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Kartal İlçe binasının saldırıya uğradığını duyurdu. Çelik, "Kimse bu halkın güvenliği ve barışına kast edemez, kast edenler karşılarında CHP’yi bulur" ifadelerini kullandı.

CHP binasına yapılan saldırıyı sosyal medya hesabından duyuran Çelik, Filistin Davasını Sizden Öğrenecek Değiliz! Kartal İlçe binamız, kime hizmet ettiği belli olmayan, bölgesel savaşları içeriye taşımak isteyen güdümlü vandalların saldırısına uğramıştır" diye yazdı.

Çelik, paylaşımının devamında "Ortadoğu’da yaşanan kanlı savaşların gerilimini ülkemize taşımayı amaçlayan bu sefil eylemi yapanların kimlerden güç aldığını biliyoruz. Bizim yerimiz hergün İsrail’in zülmüne uğrayan Filistin halkının yanıdır. Kimse bu halkın güvenliği ve barışına kast edemez, kast edenler karşılarında CHP’yi bulur. Bu provokasyonu gerçekleştiren vandallar bulunacak, yargı önünde hesabını verecek! Bugün 17:30’da Kartal ilçe Başkanlığımızın önünde bir basın açıklaması gerçekleştirilecek” dedi.

Kaynak: Gerçek Gündem

Etiketler
CHP Özgür Çelik Hamas İsrail