Sedat Peker'den Athena'yı hedef gösteren Nevzat Tarhan'a: S..e sürülecek akıl yok

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Athena grubunu hedef alması akıllara Sedat Peker’in Nevzat Tarhan ile ilgili bulunduğu iddialar getirmişti. Sedat Peker Nevzat Tarhan hakkında yeni tweetler attı.

Sedat Peker'den Athena'yı hedef gösteren Nevzat Tarhan'a: S..e sürülecek akıl yok

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Athena grubu hakkında “30 Ağustos’u buruk kutlama. Yunan isimli şarkıcı içinden ‘kültürel olarak biz yendik’ diyordur." ifadelerini kullanan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan hakkında peş peşe tweetler attı. Sedat Peker’in Deli Çavuş hesabından “SADAT’la yaptığın çalışmalardan biraz vakit bulunca (daha doğrusu senle uğraşmaya biraz ara verince) gençlere sarmışsın” ifadelerini kullanarak paylaştığı tweetlerin tamamı şu şekilde:

“1-)Ulan deli nevzat ( tarhan ) sadatla yaptığın çalışmalardan biraz vakit bulunca (daha doğrusu senle uğraşmaya biraz ara verince) gençlere sarmışsın. Uyku uyuyamadığım için beni seninle tanıştıran arkadaşıma senin yanından ayrıldıktan sonra demiştim ki “Oğlum bu adam

2-)…orijinal deli. Bunu nasıl Prof. yapmışlar? Konuşması deliye benziyor (vallahi deli billahi deli)”. Hatta bir şey daha söylemiştim. Bu bölümü lütfen 14 yaşından küçük kardeşlerimiz okumasın. “Ulan bunda şeye sürülecek akıl yok”demiştim. Bak deli nevzat benim cennetmekan…

3-)…hocaların hocası Adnan Ziyalar Hocayla çok sohbetim var. Video çekmeye başlayınca 40 yaşından genç kardeşlerime ve de bizim ekibe (yani ihtiyarlara) anlatacam. Gerçi çok büyük megalomanlık olacak. Ancak ben rahmetli Adnan Ziyalar Hocanın yalancısı olurum.

4-) Lan deli nevzat mitoloji denen şeyi bilir misin? Gençler dikkat çeksin diye mitolojiden bir isim seçmişler. Bunun Türk Yunan davasıyla ne ilgisi var? Deli nevzat seni ilk gördüğüm gün söylediğim şeyi 21 sene sonra gene söylüyorum: Sende s..e sürülecek akıl yok.”

Sedat Peker'den Athena'yı hedef gösteren Nevzat Tarhan'a: S..e sürülecek akıl yok - Resim : 2

Etiketler
Sedat Peker Üsküdar Üniversite