Sedat Peker anlattı, Yılmaz Özdil 'karanlık' fotoğrafı paylaştı: 'Peker bu kapıyı açtı'

İçişleri eski Bakanı Mehmet Ağar'ın Azerbaycan medyasına Sedat Peker’in gündeme getirdiği Mübariz Mansimov’la ilgili açıklama yapmasının ardından Peker ve Ağar arasında ipler gerildi.

Sedat Peker anlattı, Yılmaz Özdil 'karanlık' fotoğrafı paylaştı: 'Peker bu kapıyı açtı'

Organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında soruşturma açıklan Sedat Peker'in iddialarının ardından ilk kez röportaj veren eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Azerbaycanlı iş insanı Mübariz Mansimov hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu.

Ağar'ın açıklamalarının basında kendisine yer bulmasının ardından Sedat Peker cephesinden yeni bir hamle geldi.

“SADATÇILARDAN DAHA KÖTÜ DURUMA DÜŞERSİN”

Peker'in basın danışmanı Emre Olur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile akşam saatlerini işaret etti. Olur, şu ifadeleri kullandı:

''Mehmet ağar derin Devletin başı, Mübariz Mansimov’un söylediği şeylerden sadece birini yalanlamışsın. Ancak bazı gazeteler Sedat Peker’i yalanladı diye haber yapmışlar. Reis yalanlanmayı hiç sevmez. Bence bu işi düzelt yoksa akşama Sadat’cılardan daha kötü duruma düşersin''

SEDAR PEKER RT'LEDİ

Ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri'nde kaldığı bilenen ve sosyal medya yasağı bulunan Sedat Peker'in, Olur'un söz konusu paylaşımını retweet ettiği de görüldü.

Sedat Peker daha sonra danışmanı Olur’un hesabından 16 tweetten oluşan bir açıklama yaptı.

Yaşanan gelişmelere kayıtsız kalmayan gazeteci Yılmaz Özdil ise sosyal medya hesabından olaya müdahil oldu. Özdil sosyal medya hesabından şu ifadeleri paylaştı: “Tarık Ümit, kaymakam Hasan, başsavcı Ekrem, Petkim, feto’nun çerçeveli mektubu, Hasan Yeşildağ’ın boğaza nazır mekanı, milli savunma milli üretim soygunu, Kayserili Orhan, fare Murat, pokemon Barlas, Les Ottomans… Sedat Peker bu akşam yine hızlandırılmış kurs veriyor!”

Sedat Peker anlattı, Yılmaz Özdil 'karanlık' fotoğrafı paylaştı: 'Peker bu kapıyı açtı' - Resim : 1

Daha sonra Tarık Ümit’in 1995’te kaybolmasından sonra bulunan arabasını paylaşan Özdil, “Sedat Peker 27 yıl önce kapatılan bu kapıyı açtı… Cumhuriyet tarihinin en enteresan seçimine gidiyoruz” notunu düştü.

Sedat Peker anlattı, Yılmaz Özdil 'karanlık' fotoğrafı paylaştı: 'Peker bu kapıyı açtı' - Resim : 2

Etiketler
Sedat Peker Yılmaz Özdil Mehmet Ağar Azerbaycan