Sedat Peker cephesinden 'seçim' paylaşımları: 'Bu konuda lütfen bana güvenin...'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in kullandığı ifade edilen "Deli Çavuş" hesabından dün akşam saatlerinde art arda paylaşımlar yapıldı.

Sedat Peker cephesinden 'seçim' paylaşımları: 'Bu konuda lütfen bana güvenin...'

Yayımladığı videolarla bir anda ülkenin gündemine oturan ancak daha sonra internete erişimi kısıtlanan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, paylaşımlarını farklı bir hesap üzerinden sürdürüyor. "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabından yapılan paylaşımlar da ilgiyle takip ediliyor.

Son olarak dün akşam saatlerinde ilgili hesaptan peş peşe paylaşımlar yapıldı. Yapılan paylaşımlarda şunlar söylendi:

1-Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

2-Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

3-Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

4-Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.Etiketler
Sedat Peker Seçim Suç örgütü