NOW TV'den bir kötü haber daha! Kızıl Goncalar hayranlarını üzen karar

Kızıl Goncalar sezon finaliyle ekrana geliyor. NOW TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar bu akşam sezon finali yapıyor

NOW TV'den bir kötü haber daha! Kızıl Goncalar hayranlarını üzen karar

NOW TV ekranlarında izleyicilerle buluşan bu etkileyici dizi, bu akşam sezon finali yapacak. Kızıl Goncalar, izleyicileri ekran başına kilitleyen sürükleyici hikayesi ve başarılı oyunculuk performanslarıyla dikkat çekiyor. Dizinin sezon finaliyle birlikte, izleyicileri büyük bir heyecan ve merak içinde bırakacağı kesin. Dizinin hayranları, sezon finali bölümünde neler olacağını merakla beklerken, yapımcı ekip ve oyuncu kadrosu da büyük bir heyecanla final bölümünü izleyicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği NOW’un dizisi Kızıl Goncalar bu akşam sezon finali bölümüyle saat 20:00'de ekranlara gelecek.

Cüneyd’in babası Vahit’in dönüşü herkesi şaşırtmış, posta oturmak üzere olan Cüneyd de bu karşılaşmayla sarsılmıştır. Öte yandan duyduklarını Levent ve Beste’ye belli etmeyen Mira, Naim’in söylediklerinden emin olmak için kesin kanıtı bulmaya kalkışır. Levent ise yıllar sonra oğlunun karşısına perişan bir halde çıkıp, her şeyden vazgeçmiş bir derviş gibi görünen Vahit’ten şüphelenmiştir. Ululara katılmak üzere dergahtan ayrılmaya hazırlanan Sadi ise Vahit’in Cüneyd’in en zor anlarında bile yanında durup oğluna destek olmasıyla abisinin yanında durur.

NOW TV'den bir kötü haber daha! Kızıl Goncalar hayranlarını üzen karar - Resim : 1

Meryem, Birgül ve Zeynep’in kızları okutma çabası Cüneyd’in posta oturmasıyla gerçeğe yaklaşsa da Cüneyd’in bu niyeti sadece Faniler arasında değil, diğer tarikatlar arasında da infiale sebep olur. Naim ise her şeyini kaybetmiş ve sürülmüşken Nadire’den onu yeniden hayata bağlayacak bir haber alır. Yine de işler hiç de beklediği gibi sonuçlanmayacaktır. Meryem ve Zeynep amaçlarına ulaşacağı anda Mira da nihai gerçeğe yaklaşır. Ancak Levent’e rağmen harekete geçen Beste’nin son hamlesi Mira’yı atlatsa da Meryem hayatının en büyük sırrına çok yakındır. Ancak ortaya çıkacak tek sır bu olmayacaktır. Cüneyd de annesi, kendisi ve babasıyla ilgili gerçeği nihayet öğrense de artık her şey için çok geçtir…

Kızıl Goncalar bu akşam sezon finali bölümüye saat 20:00'de NOW'da! ( Dizidoktoru.com )