Kanal D'deki Yargı dizisinden kötü haber.. Artık yer almayacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinden gelen son haber herkesi üzdü. Haziran ayında dizinin finaline karar verilmişti. Şimdi de en sevilen karakterin kadrodan çıkışı kesinleşti.

Kanal D'deki Yargı dizisinden kötü haber.. Artık yer almayacak

Her güzel şey bir gün bitebiliyor. Kanal D ekranlarında tam 2 sezondur ekrana gelen Yargı dizisi reytinglerde zirveden inmiyor. Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisinin izlenirlik oranları çok iyi seviyede.

Ancak buna rağmen kanal yönetimi diziye final kararı verdi. Hem yapım şirketi hem kanal yönetimi tadında bırakmak istiyor.

Kanal D'deki Yargı dizisinden kötü haber.. Artık yer almayacak - Resim : 1

SADAKATSİZ'DE DE AYNI OLMUŞTU

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde de benzer bir durum yaşanmıştı. Hikayedeki tıkanıklık nedeniyle dizinin finaline karar verilmişti. Benzer bir durumun Yargı dizisinde yaşanmaması için haziran ayında finaline karar verildi.

BİR KÖTÜ HABER DAHA

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre ; Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinden üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Pars karakterinin artık dizide yer alıp yer almayacağı merak ediliyordu.

Kanal D'deki Yargı dizisinden kötü haber.. Artık yer almayacak - Resim : 2
SÖZLEŞMESİNİ KENDİ BİTİRDİ

Pars karakterine can veren Mehmet Yılmaz Ak herkesi şok eden bir kararla Yargı'ya veda etti. Yıldızı kısa sürede parlayan Pars adeta başrol oyuncuları kadar etkili bir karaktere can veriyordu.

GÖLGEDE BIRAKIYORDU

Mehmet Yılmaz Ak, can verdiği Pars karakteriyle adeta başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu'nu gölgede bırakıyordu. Bu başarıya rağmen deprem sonrasında bir türlü kendini toparlayamayan ünlü oyuncu diziye veda etme kararı aldı.

Kanal D'deki Yargı dizisinden kötü haber.. Artık yer almayacak - Resim : 3
ÖLÜM SAHNESİNE BİLE İZİN VERMEDİ

Öte yandan Mehmet Yılmaz Ak dizideki ölüm sahnesine bile gelmedi. Hal böyle olunca senarist Sema Ergenekon korkunç bir hikaye yazarak Pars'ın kesik elini ekrana getirdi.

ŞİMDİ NE OLACAK?

Medya kulislerinden Cumhuriyet'in edindiği bilgilere göre Pars karakteri tümüyle diziden çıktı ve artık Pars'a ait sahneler de Yargı dizisinde gösterilmeyecek.

SOSYAL MEDYA AYAKLANDI

Pars karakterine can veren Mehmet Yılmaz Ak'ın yeniden diziye dönmesini isteyen hayranları ise adeta sosyal medyadan oyuncuyu yorum yağmuruna tuttular. Mehmet Yılmaz Ak'ın kararının kesin olduğu öğrenilirken artık dizide yer almamaya kararlı olduğu öğrenildi.

Etiketler
Yargı Kanal D Kadro