Aşı yaptırmayan ünlü YouTuber koronavirüsten öldü! Son sözleri ortaya çıktı

1.6 milyon takipçisi olan 36 yaşındaki Youtuber Brandon Ashur Covid-19'dan öldü. Aşı olmadığı belirtilen Ashur son paylaşımlarından birinde "Lütfen aşınızı olun, bunu yaşamak istemezsiniz" dediği ortaya çıktı.

Aşı yaptırmayan ünlü YouTuber koronavirüsten öldü! Son sözleri ortaya çıktı

36 yaşındaki Youtuber Brandon Ashur, koronavirüse yenik düştü. Hastane sürecini sosyal medyadan aktaran ve aşı yaptırmadığı belirtilen Ashur, ölümünden birkaç gün önce takipçilerine aşı olma çağrısında bulunmuştu.

"BUNU YAŞAMAK İSTEMEZSİNİZ"

Ashur, 11 Ağustos'ta yaptığı ilk paylaşımda beş gündür korona olduğunu duyurmuş, dört gün sonra da Covid ve zatürre nedeniyle hastaneye yattığını açıklamıştı. 17 Ağustos'ta yoğun bakıma alınmakta olduğunu açıklarken, iki gün sonra yaptığı paylaşımda takipçilerine "Lütfen aşınızı olun, bunu yaşamak istemezsiniz" diye seslenmişti.

Aşı yaptırmayan ünlü YouTuber koronavirüsten öldü! Son sözleri ortaya çıktı - Resim : 1

Ashur'un ölüm haberini Facebook'tan duyuran kız kardeşi Anesa Ashur, "Kardeşim Covid'le savaştı ve ne yazık ki savaşı kaybetti" ifadelerini kullandı.

Ünlü YouTuber'ın korona virüsüne bağlı komplikasyonlar yüzünden öldüğü belirtilirken, Anesa Ashur kardeşinin aşı olmadığını da söyledi. Brandon Ashur'un aşı olmadığı için pişman olduğunu söylediği de belirtildi.

Brandon Ashur, ilk olarak video oyunu Minecraft hakkındaki videolarıyla ünlenmişti.

Etiketler
Uber YouTube