GERÇEK GÜNDEM Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Yüksel Aslan ile BaşdanışmanServet Avcı arasında kavga çıktığına dair iddialara yalanlama geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Basın Yayın Koordinatörü gazeteci Volkan Memduh Gültekin twitter hesabından açıklama yaptı.

Gültekin açıklamasında şunları dile getirdi;

1- Bugün bir kısım medyada yer alan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sn. Yüksel Aslan ile Başdanışman Sn. Servet Avcı arasında kavga çıktığına dair haberler tamamen hayal ürünüdür.

2- Başkent Ankara'nın tamamında, Başkanımız Sn. @mansuryavs06'ın seçimi kazanmasıyla 1 Nisan sabahı başlayan "bereket ve huzur" anlayışını bu tarz sahte, çakma, mesnetsiz haberlerle gölgelemek isteyen kesimlere fırsat vermeyeceğimizi bir kez daha belirtiyoruz.

3- Zira biz bu çamur siyaseti ve kirli haberlerin daha ağırlarına seçim öncesinden de aşinayız. Bu tarzın seçimlerde millet iradesiyle sandığa gömüldüğü gibi seçim sonrası da kimseye çıkar sağlamayacağı net olarak bilinmelidir.

4- Kaldı ki, Özel Kalem Müdürü Sn. Yüksel Aslan, resmi olarak izinli ve şehir dışındadır. Aralarında kavga çıktığı iddia edilen Başdanışman Sn. Servet Avcı ile dostlukları, belediye sürecinde tesis edilmemiş, yıllara uzanan bir yol arkadaşlığına dayanmaktadır.

5- Bu kirli, sahte ve çakma haberleri yapan kişiler ve kurumlar hakkında, habere konu olan değerli yöneticilerimiz kişisel olarak, Büyükşehir Belediyemiz ise kurum olarak yasal süreci başlatacak olup en kısa zamanda hukuki olarak hesap sorulacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.